Kam s drahou technikou počas dovolenky? Napríklad do sejfu

ZDROJ | SHERLOCK

Základným vybavením domácnosti by mali byť kvalitné bezpečnostné dvere. Na mieru a podľa vašich predstáv vám ich navrhne a vyrobí slovenský výrobca bezpečnostných dverí s viac ako 30 ročnými skúsenosťami SHERLOCK® ASSA ABLOY. Ak sa však po domácnosti budú počas vašej neprítomnosti budú pohybovať s vašim vedomím iní ľudia – napríklad upratovačka alebo záhradník – odporúčame dôležité dokumenty, drahú techniku, šperky či zbrane zabezpečiť. Riešením sú bezpečnostné sejfy Yale z ponuky bezpečnostných doplnkov spoločnosti SHERLOCK® ASSA ABLOY. Vybrať si môžete z viacerých modelov podľa toho, aké predmety v ňom potrebujete uschovávať.

ZDROJ | SHERLOCK

Sejf na laptop

Značka Yale má vo svojom portfóliu aj viacero druhov sejfov na laptopy a notebooky. Certified Safe Laptop YLM/200/EG1 je ideálny na bezpečné uloženie 15-palcových notebookov, zmestia sa doň však aj pracovné kufríky či zakladače (rozmery: výška 20 cm – šírka 48 cm – hĺbka 35 cm). Uložiť doň môžete aj menší obnos peňazí, drobnú elektroniku a dôležité dokumenty. Vnútro je potiahnuté plsťou, vďaka čomu sa je povrch uložených predmetov chránený pred poškrabaním. Výhodou je aj svetlo, ktoré sa pri otvorení automaticky rozsvieti. Celý sejf je zhotovený z ocele a blokovací systém navyše chránia pancierové dosky. Váži 14 kíl a ukotviť ho môžete do zeme alebo do steny.

ZDROJ | SHERLOCK

Protipožiarny sejf

Bohatý priestor a ešte vyššie bezpečie ponúkamodel Fire Safe for document YFM/520/FG2. Sejf je testovaný na extrémnu vlhkosť a teplotu. „Pri jeho výrobe sa používajú najnovšie technológie v oblasti protipožiarnych izolácií, ktoré zabezpečujú vynikajúcu ochranu pred ohňom a vodou. Požiarna skúška sa vykonáva v peci, kde sejf odoláva teplote neuveriteľných 927 stupňov Celzia,“ zdôrazňuje J. Hroš. Testovanie potvrdilo odolnosť sejfu počas jednej hodiny intenzívneho požiaru.

Pozrite siBezpečnostné dvere zo Slovenska nielen ochránia, ale aj veľa vydržia!

Váži 53 kíl a jeho objem je až 36,9 litra, čo zodpovedá veľkosti napríklad troch zakladačov na papiere s notebookom či tabletom. Kvôli vyššej váhe sa ukotvuje iba do zeme. Zabezpečuje sa 3- až 12-miestnym kódom. Sejf je zhotovený z ocele, má dotykový číselný panel a je dostupný v tmavošedej farbe.

ZDROJ | SHERLOCK

Sejf na osobné veci

Hľadáte v rámci domácnosti priestor, ako a kam bezpečne uložiť menšie cenné veci, doklady alebo peniaze? Odpoveďou je sejf Security Safe Compact YSB/200/EB1. Svojich používateľov si získa nielen jednoduchým a ľahkým používaním, ale aj dostatočným priestorom na drobné cennosti. Výhodou je nízka hmotnosť (iba 9 kg) i menšie rozmery, takže ho môžete bezproblémovo ukryť v skrini či pracovnom stole. Sejf vás automaticky upozorní na nízky stav batérií, pre lepšie ovládanie je k dispozícii LCD podsvietený displej a pri nesprávnom zadaní kódu zaznie zvukový alarm.

Pozrite siAj vaše bezpečnostné dvere môžu byť SMART

SÚŤAŽ

Chcete vyhrať kvalitné bezpečnostné dvere SHERLOCK® a množstvo ďalších skvelých cien? Navštívte predajňu SHERLOCK® v Bratislave, niektorého z partnerov SHERLOCK® alebo kliknite na web spoločnosti SHERLOCK® a zapojte sa do veľkej letnej súťaže Po stopách Sherlocka o hodnotné výhry!

Viac informácií o produktoch Yale a súťaži nájdete na www.sherlock.sk.

Komentáre k článku