JBL Pulse 4 – nová generácia reproduktoru ponúka ešte lepšiu svetelnú šou

ZDROJ | JBL

JBL je značka, ktorá vždy vedela priniesť inovatívne audio reproduktory za rozumnú cenu. Výnimkou nie je ani nový prírastok v podobe svetelného reproduktora JBL Pulse 4.

recenziaJBL Pulse 4 roztancuje každú party unikátnou svetlenou šou

Reproduktor Pulse je charakteristický svojimi svetlenými efektami, ktoré sa hodia ako na párty, tak na relaxačný večer. Novinka dostala trochu pozmenený dizajn, no stále ide o valcový reproduktor, akých poznáme z tejto značky veľa. Oproti predchodcom zmizla spodná zakrytá časť a najnovšie tvorí takmer celé telo displej, na ktorom sa prehrávajú farby. Dostanete tak unikátnu 360° LED svetelnú šou.

Pozrite siJBL Pulse 3 – Reproduktor, ktorý na seba upúta pozornosť svetelnou šou

Ovládanie sa presunulo na vrchnú lištu reproduktora. Na jedno nabitie vydrží reproduktor 12 hodín. Podobne ako pri predchádzajúcich modeloch, ani pri JBL Pulse 4 nechýba vodeodolnosť. Postará sa o ňu certifikácia IPX7, ktorá zabráni napríklad pri pošpliechaní vodou.

Čo sa týka kvality zvuku, pri značke JBL sú skúsenosti so zvukom skôr pozitívne. Značka patrí pod portfólio konglomerátu Harman, ktorý vyrába kvalitné audio zariadenia aj do áut v podobe značky Harman Kardon.

JBL ponúka aj prepojenie s aplikáciou JBL Connect pre dodatočnú konfiguráciu audia a svetiel. Vďaka funkcii PartyBoost môžete prepojiť viacero kompatibilných reproduktorov súčasne a vytvoriť tak stereo zvuk. Funkcia PartyBoost je v podstate iba premenovaná funkcia Connect+, ktorou disponovali predchádzajúce modely reproduktorov JBL.

ZDROJ | JBL

Pozrite siS prenosným reproduktorom JBL PartyBox 300 zažijete poriadnu párty

Synchronizácia s iným JBL Pulse 4 reproduktorom funguje vraj veľmi jednoducho. Stačí sa priblížiť k druhému reproduktoru a zatriasť s ním. Reproduktory by sa mali automaticky prepojiť.

Pokiaľ vás JBL Pulse 4 zaujal, k dispozícii je v bielej a čiernej farbe za cenu 199 dolárov. Pri JBL si môžete byť istý, že dostanete veľmi dobrý zvuk a výbornú kvalitu spracovania. Ak hľadáte párty reproduktor, ktorý vám ponúkne aj svetelné efekty, JBL Pulse 4 je tou správnou voľbou.

Oficiálna cena v dolároch je uvádzaná bez dane, pretože jej výška nie je rovnaká v každom americkom štáte.

ZdrojJBL

Komentáre k článku