Jabra predstavuje svoj lineup športových slúchadiel pre tento rok

ZDROJ | Jabra

Spoločnosť Jabra sa venuje profesionálnym audio gadgetom pre športovanie. Pri príležitosti výstavy CES 2018 boli predstavené viaceré modely slúchadiel. Ponúknu veľa muziky za málo peňazí?

Jabra predstavila tri unikátne modely – Jabra Elite 65t, Jabra Elite Active 65t a Jabra Elite 45e. Poďme sa na ne bližšie pozrieť.

Jabra Elite 65t

ZDROJ | Jabra

Prvé, oznámené slúchadlá tento rok sa môžu pochváliť dotykovým ovládaním s prístupom k Siri, Google Now či populárnej Amazon Alexa. Slúchadlá ponúkajú 5-hodinovú výdrž na jedno nabitie, no vďaka dobíjacej kolíske sľubujú celkovo 15 hodín.

Nechýba zabudovaný mikrofón pre ovládanie hlasom a podpora pre aplikáciu Jabra Sound+ app. Slúchadlá budú k dispozícii v troch farebných spracovaniach – Titanium Black (čierna), Copper Black (čierno-medená) a Gold Beige (zlato-béžová). Cena slúchadiel by mala byť 170 dolárov. Kúpiť sa dajú už teraz cez sieť Best Buy.

Jabra Elite Active 65t

ZDROJ | Jabra

Vylepšený model 65t ponúka rovnaké funkcie s doplnkom v podobe certifikátu IP56 proti potu, vode a prachu, integrovaného akcelerometru a ochranného obalu, ktorý vám slúchadlá udrží v ušiach.

recenziaMegasúboj 4 plne bezdrôtových slúchadiel

Dostupné budú v dvoch farebných spracovaniach – Copper Blue (modro-medená) a Copper Red (červeno-medená). Cena tohto modelu by mala byť 190 dolárov a dostupné by mali byť už budúci mesiac.

Jabra Elite 45e

ZDROJ | Jabra

Poslednou novinkou sú Bluetooth slúchadlá spojené káblom za cenu 100 dolárov. Dostupnosť tohto modelu zatiaľ oznámená nebola.

Po dizajnovej stránke sa všetky tri modely podarili. Cena je relatívne prijateľná, aj keď sa rovná približne cene za Apple bezdrôtové slúchadlá AirPods. Čo na tieto novinky poviete?

ZDROJ | Jabra

Oficiálna cena v dolároch je uvádzaná bez dane, pretože jej výška nie je rovnaká v každom americkom štáte.

ZdrojEngadget

Komentáre k článku