Huawei Watch GT dostávajú edície Active a Elegant

Popri nových smartfónoch Huawei P30 a P30 Pro boli včera predstavené aj nové edície hodiniek Huawei Watch GT, Active a Elegant, ktoré so sebou prinášajú nový dizajn a nové vlastnosti.

Pôvodné hodinky Huawei Watch GT si nás získali najmä skvelou výdržou batérie na jedno nabitie. Túto vlastnosť zdedí aj nová edícia Huawei Watch GT Active. Zhruba dvoj-týždňovú výdrž doplní rovnaký 46-mm ciferník s 1,39-palcovým AMOLED displejom. Hodinky budú takúto výdrž poskytovať aj pri 24-hodinovom monitorovaní tepu, spánku a 90-minútovom monitorovaní športových aktivít týždenne.

Huawei Watch GT Elegant oproti tomu ponúknu iba týždňovú výdrž batérie a to z toho dôvodu, že táto edícia je o niečo menšia. Pôvodný 46-mm ciferník vystrieda 42-mm ciferník s 1,2-palcovým AMOLED displejom. Elegant edícia ponúka rovnaké funkcie ako verzia Active, pričom po vypnutí podrobného sledovania môžu vydržať na jedno nabitie až 30 dní.

Nové edície so sebou prinášajú aj nový športový režim Triatlon, ktorý sa cestou softvérovej aktualizácie dostane aj do Huawei Watch GT Classic a Sport. Hodinky budú v tomto režime sledovať plávanie, bicyklovanie a beh v rámci jednej aktivity, do ktorej bude započítavať aj časy v prechodových úsekoch.

ZDROJ | Huawei

Huawei Watch GT Active budú v predaji za 249 eur s oranžovým a tmavozeleným remienkom. Elegant edícia bude dostupná za 229 eur v bielej a čiernej farbe a bielym a čiernym remienkom.

ZdrojHuawei

Komentáre k článku