Hľadáme Inteligentné hodinky roka 2016!

V jubilejnom desiatom ročníku ankety Mobil roka 2016 powered by O2 vám opäť prinášame možnosť vybrať svojich favoritov v 6 kategóriách.

Tri kategórie sme už predstavili a dnes sú na rade produkty, ktoré majú už svoje pevné miesto v mobilnom svete. A síce, Inteligentné hodinky.

logo_mobilroka2016

Inteligentné hodinky prinášajú funkcie smartfónu na zápästí používateľa. Zobrazujú prichádzajúce hovory, SMS správy, maily a iné upozornenia, monitorujú funkcie ľudského teľa v pokoji ako aj pri športových aktivitách a v neposlednom rade ukazujú presný čas. Viaceré z nominovaných hodiniek môžu byť právom považované aj za šperk.

Hlasovať za svojho favorita môžete na stránke www.mobilroka.sk. A nezabudnite, že každý hlasujúci bude zaradený do žrebovania o skvelé ceny.

V kategórii Inteligentné hodinky roka 2016 sú nominované tieto produkty:

Apple Watch 2

Apple_watch2
ZDROJ | Apple

Vylepšená verzia inteligentných hodiniek určených špeciálne pre iPhone. Vyznačujú sa vysokou odolnosťou voči vode, majú GPS prijímač a dlhšiu dobu prevádzky na batériu ako prvá verzia. Doplniť si ich môžete rôznymi náramkami.

ASUS ZenWatch 3

ASUS_Zenwatch_3
ZDROJ | ASUS

Vylepšená a dizajnovo vydarená verzia hodiniek od ASUSu. Hodinky sú vyrobené z kvalitných materiálov a sú odolné voči poškriabaniu. Celkový dojem podčiarkuje remienok z talianskej kože a množstvo dobre navrhnutých ciferníkov.

Garmin Fenix Chronos

Garmin_Fenix_Chronos
ZDROJ | Garmin

Ide o najlepšie vybavené inteligentné hodinky pre športovcov. Na merané údaje sa môžete plne spoľahnúť, navyše tieto hodinky vyzerajú ako naozajstné hodinky. Ich ekosystém je prispôsobený pre športovcov.

Lenovo Moto 360 Sport

Lenovo_Moto_360_sport
ZDROJ | Lenovo

Lenovo Moto 360 Sport sú športové hodinky, ľahké a odolné aj proti potu, ktoré podporujú Wi-Fi pripojenie. Údaje na displeji sa dobre čítajú na priamom slnečnom svetle a batéria vydrží na celý deň náročného použitia.

Samsung Gear S3

Samsung_Gear_S3
ZDROJ | Samsung

Gear S3 sú najlepšie inteligentné hodinky od Samsungu. Majú predĺženú výdrž na batériu, zaujímavý dizajn a vymeniteľné remienky. Dajú sa použiť pri športe, ale aj pri práci a oddychu. Okrem verzie Classic existuje aj odolnejšia verzia Frontier. Využívajú aj Wi-Fi pripojenie

TomTom Runner 3 Cardio

TomTom_runner_3_cardio
ZDROJ | TomTom

Runner 3 Cardio využijú predovšetkým bežci, ale podporujú viaceré športy. Dizajn je zameraný na jednoduché ovládanie aj spotenými rukami, obsahujú GPS prijímač a majú vylepšený remienok.

Vector Watch Luna

Vector_Watch_Luna
ZDROJ | Vector

Hodinky zaujmú 30-dňovou výdržou na batériu a dizajnom klasických hodiniek. Podporujú všetky platformy smartfónov a aplikačná výbava postačí na pohodlné používanie. Vybrať sa dá z viacerých farebných verzií tela aj remienku.

Withings Steel HR

Withings_Steel_HR
ZDROJ | Withings

Toto sú hodinky pre niekoho, kto chce dobre vidieť na údaje na ciferníku a na prvý pohľad vie o počte prejdených krokov za deň. Existujú v širokej farebnej škále a prepojiť sa dajú so všetkými modernými smartfónmi. Obsahujú snímač tepu srdca a batéria vydrží 25 dní prevádzky.

ESET_obrazok

Hlasovať za svojho favorita môžete na stránke www.mobilroka.sk. Každý, kto sa do hlasovania zapojí bude zaradený do súťaže o atraktívne ceny v celkovej hodnote takmer 1500 eur.Mobil-roka-2016-Vyhry-14Mobil-roka-2016-Partneri-12mobil-roka-2016-3

ZdrojMobil roka 2016 powered by O2

Komentáre k článku