Garmin Vivofit 4 – nový náramok s výdržou až jeden rok

ZDROJ | Garmin

Garmin je okrem navigácií známy svojimi perfektnými náramkami a hodinkami. Najnovšie si pre nás pripravil nový Garmin Vivofit 4.

https://www.youtube.com/watch?v=Jhtz2f0-YGY

Elegantný náramok Vivofit 4 kombinuje v sebe always-on displej, ktorý sľubuje výdrž až jeden rok. Fitness náramok tiež disponuje systémom Move IQ, ktorý sleduje vašu aktivitu pri každom pohybe. Náramok tak vraj dokáže rozpoznať či chodíte, bežíte, bicyklujete, plávate alebo cvičíte na trenažéri.

Náramok tiež disponuje funkciami ako alarm, stopky, časovač či ukazovanie času a počasia. Výborným doplnkom je funkcia „nájdi môj telefón“. Nechýba samozrejme synchronizácia s aplikáciou Garmin Connect.

ZDROJ | Garmin

Pozrite siGarmin Vivofit 3 – spoľahlivý partner v aktívnom životnom štýle

Náramok zvládne počítať kroky a tiež motivuje používateľov, aby ostali aktívni, to znamená, že vždy keď budete dlho sedieť, Garmin Vivofit 4 vám pošle správu, aby ste sa hýbali.

Ciferník náramku si môžete cez Garmin Connect aplikáciu prispôsobiť a vybrať si zo 4 rôznych tapiet a tém. Tiež si na displej môžete napísať motivačný text alebo núdzovú správu.

Náramok je najlepšie si hneď po zakúpení spárovať so smartfónom, aby ste vedeli jeho funkcie využívať naplno. Náramok dokáže pri prepojení so smartfónom sledovať spánkovú aktivitu.

Ak máte náramok Garmin Vivofit 4 a vaše deti majú náramok vivofit jr. 2, zariadenia môžu proti sebe súťažiť cez hru Toe-to Toe.

ZDROJ | Garmin

Pozrite siGarmin Vivofit Jr. – dizajnový fitness náramok pre vaše deti

Garmin Vivofit 4 sa bude dať kúpiť cez Amazon za príjemnú cenu 79,99 dolárov. K dispozícii sú tri farebné spracovania – biela, limetková a čierna.

Čo sa týka príslušenstva, na výber máte rôzne náramky v hodnote približne 20-30 dolárov. Čo na nový náramok od Garminu poviete? Za celkom solídnu cenu dostanete množstvo zaujímavých funkcií. Nič nie je predsa lepšie ako sa po týchto náročných sviatkoch začať hýbať.

Oficiálna cena v dolároch je uvádzaná bez dane, pretože jej výška nie je rovnaká v každom americkom štáte.

ZdrojGarmin

Komentáre k článku