Garmin fénix 3 Sapphire – aj športové hodinky vyzerajú elegantne

ZDROJ | Garmin

Garmin počas výstavy CES 2016 ukázal tri nové remienky svojich športových hodiniek Garmin fénix 3 Sapphire, ako aj verziu fénix 3 HR so zabudovaným snímačom srdcového tepu. Hodinky dostávajú aj nové profily, ktoré budú dostupné na stiahnutie aj pre existujúcich majiteľov hodiniek Garmin fénix 3, predstavených pred rokom. Medzi nové profily patrí Golf či profil sledujúci veslovanie.

garmin Fenix 3 HR Front
ZDROJ | Garmin

 

Pozrite siGarmin predstavil smart cyklistické okuliare Varia Vision

Hodinky Garmin fénix 3 HR umožnia veľmi podrobné vyhodnocovanie údajov zo snímača srdcového tepu, pričom tieto údaje si môžete porovnávať aj s odporúčanými hodnotami pri jednotlivých aktivitách podľa svetových organizácií ako napríklad American Heart Association. Hodinky by vám pritom mali vydržať nabité 40 hodín pri využívaní aktivít aj so snímačom srdcového tepu, prípadne 3 týždne v režime hodinky či 2 týždne v režime smarthodiniek.

garmin_Fenix_3_HR_Back
ZDROJ | Garmin

 

Pozrite siGarmin Drive je nová séria navigácií so zaujímavými bezpečnostnými funkciami

Najzaujímavejšie sú najmä remienky nových hodiniek Garmin fénix 3 Sapphire, kde si môžete vybrať buď kovový remienok, nylonový alebo kožený. Práve s koženým remienkom vyzerajú hodinky skutočne elegantne. Ako im „sadnú“ ostatné remienky si môžete pozrieť nižšie.

garmin_Fenix_3_leather
ZDROJ | Garmin
garmin_Fenix_3_Nylon
ZDROJ | Garmin
garmin_Fenix_3_Titanium
ZDROJ | Garmin

Odporúčané ceny poznáme zatiaľ len v dolároch. Verzia Garmin fénix 3 Sapphire s kovovým remienkom výjde na 799,99 dolárov, s koženým alebo nylonovým na 599,99 dolárov. Za model Garmin fénix 3 HR zaplatíte taktiež 599,99 dolárov. Ceny na Slovensku predpokladáme identické v pomere 1:1.

 

ZdrojGarmin

Komentáre k článku