Fossil Sport – minimalistické smart hodinky za rozumnú cenu

ZDROJ | Fossil

Značka Fossil predstavila hodinky Fossil Sport. Tie ponúkajú jednoduchý dizajn a najnovšiu verziu operačného systému Wear OS.

https://www.youtube.com/watch?v=23Gz-Pz-8YU

Po dizajnovej stránke sa hodinky skutočne podarili. Ako sa hovorí, v jednoduchosti je krása a pri Fossil Sport toto pravidlo skutočne platí.

ZDROJ | Fossil

Pozrite siSpoločnosť Fossil ukázala štvrtú generáciu inteligentných hodín

Hodinky Fossil Sport ponúkajú niekoľko farebných spracovaní. V ponuke sú pastelové farby ako zelená, modrá, šedá, ružová či červená. Aby toho nebolo málo, na výber tiež bude 28 farieb silikónových remienkov. Hodinky budú dostupné v dvoch rozmeroch – so 41 mm alebo 43 mm ciferníkom.

Okrem spomínanej novej verzie Wear OS, majú hodinky v sebe aj najnovší čip Snapdragon Wear 3100. Plavci ocenia, že hodinky si so sebou môžete vziať aj do bazéna, keďže ako píšu na stránke, mali by byť vodeodolné.

O športové aktivity sa postará aplikácia Google Fit, ktorá ponúka meranie viacerých športových aktivít. Srdcový tep vám zmeria zabudovaný snímač a nechýba tiež GPS, výškomer, mikrofón a reproduktor pre vybavenie telefonátov.

Nechýbajú ani smart funkcie ako napríklad podpora pre platenie pomocou hodiniek cez NFC. Pre funkcie umelej inteligencie hodinky Fossil Sport budú disponovať Google Assistantom.

ZDROJ | Fossil

Pozrite siFossil predstavil až 300 modelov luxusných smart hodiniek

O výdrž sa postará 350 mAh batéria, ktorá by mala stačiť na to, aby vám hodinky vydržali viac ako 24 hodín. Hodinky tiež disponujú režimom, ktorý šetrí energiu a ktorý môže predĺžiť životnosť ešte o dva dni.

Hodinky Fossil Sport by sa mali dať kúpiť už tento víkend v New Yorku za cenu 255 dolárov, čo je celkom rozumná cena za športové hodinky od známej značky. Hodinky sa tiež dajú kúpiť cez oficiálnu stránku Fossil a celosvetovo by mali byť dostupné od budúceho týždňa. Ak ešte nemáte tip na darček, možno ste práve jeden našli.

Oficiálna cena v dolároch je uvádzaná bez dane, pretože jej výška nie je rovnaká v každom americkom štáte.

ZdrojFossil

Komentáre k článku