Fitness náramok Ace 3 si zamilujú deti kvôli Mimoňom

ZDROJ | Fitbit

Pri príležitosti MDD pripravil Fitbit náramok Ace 3 v špeciálnej edícii Minions. Je to výsledok spolupráce so spoločnosťou Illumination, okrem perfektného žltého remienka pridal nový ciferník a do aktivít nové odznaky s motívom Mimoňov.

Model edície Mimoni sa dodáva s exkluzívnym žltým remienkom, na ktorom sú vyryté postavičky. V prípade, ak vaše dieťa už má Fitbit Ace 3, máte k dispozícii náhradné remienky s podobným vzhľadom, sú však len v čiernej alebo modrej farbe, aby ladili s pôvodnou sériou Ace 3, ktorá bola predstavená v marci.

ZDROJ | Fitbit

Vo všetkých fitness náramkoch Fitbit Ace 3 bude tiež možné vymeniť štandardný ciferník za špeciálny Minions, ktorý je navrhnutý tak, aby povzbudil deti k aktívnemu využívaniu znakov. Používať ho môžu, prirodzene, aj dospelí.

Pozrite siS fitness náramkom Fitbit Ace 3 máte deti pod kontrolou

Okrem motívu Minions ponúka detský fitness tracker na vlas rovnaké funkcie, ako pôvodný model. PMOLED displej ma 1,47″ s rozlíšenie 240 x 240 px. Fitbit Ace 3 poteší 8-dňovou výdržou na jedno nabitie.

Rodičia môžu kontrolovať spánkové návyky a aktivity pomocou rodinného účtu Fitbit. Rodičovská kontrola má za úlohu chrániť tínedžerov, športové režimy poslúžia napríklad pri behu, turistike, cyklistike či plávaní. Náramok je odolný do hĺbky 50 metrov. Fitbit Ace 3 pripojíte k viac ako 200 zariadeniam s OS Android (od 7.0) a iOS (od 12.2).

Malé rozmery (72 x 26 x 90 mm) i hmotnosť (70 g) zabezpečia, že tracker nebude deti nijako obmedzovať. Fitbit Ace 3 je určený pre deti od 6 rokov. Predáva sa za 79 dolárov, slovenská cena bude na podobnej úrovni. Remienky s motívom Mimoňov si kúpite už za 29 eur.

ZdrojFitbit

Komentáre k článku