Fitbit Luxe – najlepší fitness náramok na trhu?

ZDROJ | Fitbit

Značkový fitness náramok poteší i tých, ktorí si potrpia na štýlové doplnky. Fitbit Luxe prináša na zápästie množstvo funkcií, vďaka ktorým bude mať ich majiteľka/majiteľ komplexný prehľad o svojom zdraví.

ZDROJ | Fitbit

Fitbit Luxe má elegantné telo z nehrdzavejúcej ocele, ktoré je k dispozícii v niekoľkých farbách. Inteligentný náramok dokáže monitorovať spánok, stres a zdravotné aktivity cez aplikáciu Zdravotné metriky.

Pozrite siFitbit Sense – vytrvalý luxusný sprievodca zdravím a životom

V tejto aplikácii môžete sledovať potenciálne príznaky ochorení, vrátane informácií o dychovej frekvencii, variabilite srdcového tepu, tepovej frekvencii a čoskoro tiež teploty povrchu tela a okysličenia krvi (SpO2).

ZDROJ | Fitbit

Novinka ponúka farebný dotykový AMOLED displej s výdržou 5 dní. Lítium-polymérová batéria sa nabije (z 0 na 100 %) za dve hodiny. Spojenie zabezpečuje Bluetooth 4.2 a Wi-Fi. GPS prijímač tu nenájdete, počas tréningov budete musieť využiť ten z vášho smartfónu. Vodeodolnosť je do 50 metrov.

ZDROJ | Fitbit

Fitbit Luxe dokáže nonstop monitorovať srdce, má 20 športových aktivít, vie počítať kalórie, nájdete v nich menštruačný kalendár. Sprostredkuje oznámenia o hovoroch, prijatých správach či uložených termínoch v kalendári.

ZDROJ | Fitbit

Náramok je kompatibilný s väčšinou smartfónov, spárujete ho s Androidom od 8.0 a iOS od verzie 13.3. V balení sa nachádzajú dva remienky – menší sa hodí pre zápästia s obvodom 140 až 180 mm, väčší pre zápästia od 180 do 220 mm. Rozmery zariadenia sú 36,30 x 17,62 x 10,05 mm.

ZDROJ | Fitbit

Po zakúpení Fitbit Luxe získate 6-mesačný prístup k službe Fitbit Premium, tá ponúka hlbšiu analýzu nameraných dát, napríklad podrobný rozpis Skóre zvládania stresu s vplyvom na fyzické aktivity, na schopnosť tela zvládať stres či spánkové vzorce.

Vďaka tenkému dizajnu, leštenému tela z nehrdzavejúcej ocele a doplnkom je Luxe nadčasovým gadgetom, ktorý využijete pri každej príležitosti.

Nielen dámy poteší široký výber remienkov. Okrem skutočne šperkárskeho diela od spoločnosti Gorjana sú v ponuke klasické silikónové, kožené, tkané či z nehrdzavejúcej ocele.

Náramok Gorjana Parker Link je súčasťou špeciálnej edície. Na tréning si ho zrejme nevezmete.ZDROJ | Fitbit
V ponuke nechýba ani obľúbený milánsky rez.ZDROJ | Fitbit

Fitbit Luxe si môžete objednať na webstránke výrobcu. Náramok dorazí na Slovensko v priebehu nasledujúcich týždňoch, predávať sa bude za 149,95 eur.

ZDROJ | Fitbit

ZdrojTlačová správa

Komentáre k článku