Fitbit Alta – ďalší smart náramok so šikovnými funkciami

ZDROJ | Fitbit

Už dobre známy výrobca smart náramkov Fitbit predstavil nový model Alta. Ten bude chcieť zaujať ľudí, ktorí nechcú nosiť na ruke masívny náramok s pomerne veľkým displejom, ale chcú niečo decentné. Fitbit Alta bude mať preto vymeniteľné náramky.

https://www.youtube.com/watch?v=_Gd6lvw7PII

Pozrite siNový náramok FitBit Blaze konečne nepôsobí ako gumová hračka

V predaji budú 4 farebné náramky zo silikónu, jeden kovový a dva kožené. Samotný Filbit Alta bude stáť 139,95 €, kovový náramok vás vyjde na 99,95 €. Kožené náramky by mali stáť 59,95 €, silikónové sú v cene. Ak by ste chceli ďalší, vyjde vás na 29,95 €.

Samozrejmosťou je sledovanie všetkého, čo robíte. Nechýba tak monitorovanie spánku, obyčajnej chôdze či športových aktivít. Alta vám zmeria koľko ste počas dňa spravili krokov, koľko kalórií vás to stálo a ako spíte. V podobných riešeniach býva už zvykom, že vás upozornia na to, že príliš dlho sedíte.

Pozrite siFitbit Surge – smart hodinky pre najnáročnejších

Fitbit Alta17
ZDROJ | Fitbit

Okrem toho ale na malom dotykovom OLED displeji uvidíte základné notifikácie a pripomienky z kalendára pripojeného smartfónu. Displej sa ovláda jednoduchým ťukaním. Nemá žiadne menu, len základné informácie, medzi ktorými prepínate ťukaním.

Fitbit Alta14
ZDROJ | Fitbit

Nechýba tiež tichý budík, ktorý vás zobudí v správnom čase. Všetky nastavenia a štatistiky vyriešite cez smartfón pripojený pomocou Bluetooth. So štatistika môžete i súťažiť so svojimi priateľmi. Fitbit sľubuje aj slušnú výdrž na jedno nabitie. Bez zásuvky vraj vydržíte 5 dní.

Fitbit Alta24
ZDROJ | Fitbit

 

ZdrojFitbit

Komentáre k článku