Ducati predstavilo tri nové elektrické bicykle za šialené sumy

ZDROJ | Ducati

Značka najslávnejšej cestnej motorky sveta, Ducati, sa venuje aj elektrickým bicyklom. Najnovšie v Taliansku predstavila hneď tri nové modely.

Ducati MIG-RR Limited Edition

Z nových bicyklov si vyberie každý – aj milovníci cestnej či horskej cyklistiky. Prvou novinkou je limitovaná edícia bicyklu Ducati MIG-RR, ktorého vyrobili iba 50 kusov. Limitovaná edícia využíva uhlíkové materiály a tiež špeciálny dizajn od dizajnérov D-Perf a Aldo Drudi. Každý kus bude personalizovaný a bude niesť meno svojho majiteľa.

Čo sa týka energie, elektrický bicykel disponuje 504 Wh Shimano batériou. Hlavnou devízou je Evoc E-Ride držadlo na druhú batériu, ktorú môžete jednoducho vymeniť v prípade potreby. O pohon sa stará Shimano Steps E8000 motor.  Bicykel Ducati MIG-RR bude k dispozícii od januára 2020 za cenu 8 890 €

ZDROJ | Ducati

Pozrite siDucati MIG-RR – elektrobicykel od výrobcu najrýchlejšej motorky

Ducati MIG-S

Druhým cenovo-dostupnejším modelom je Ducati MIG-S, ktorý ponúka zlatý stredný štandard. Horský bicykel má tiež motor Shimano Steps E8000 a Shimano 504 Wh batériu.

ZDROJ | Ducati

Na rozdiel od predchádzajúceho modelu sú ostatné špecifikácie v podobe použitých materiálov, dizajnu a technických špecifikácií skromnejšie. Aj tak si však za tento bicykel priplatíte viac, než by ste zaplatili za konkurenciu. Cena je 4 699 €.

Pozrite siNajkrajšie elektrické bicykle má Harley Davidson

Ducati e-Scrambler

„Najlacnejší model“ elektrických bicyklov od Ducati je e-Scrambler. Na rozdiel od predchodcov ide o trekový bicykel určený najmä na mestské cesty. Žlté farebné spracovanie, blatníky či zadný nadstavec na batožinu z neho robia ideálny bicykel na cestu do práce.

ZDROJ | Ducati

Vybavením sa môže pochváliť Shimano 504 Wh batériou a Shimano Steps E7000 motorom. Cena je 3 699 €. Na záver iba dodáme, že všetky tri nové bicykle od Ducati bli vyrobené v spolupráci s firmou Thok E-bikes, takže nejde o originálnu výrobu z dielne Ducati. Motorková spoločnosť sa skôr postarala o zaujímavý športový dizajn.

ZdrojDucati

Komentáre k článku