Dve legendy z rozdielnych svetov sa spojili – Super Mario a TAG Heuer

ZDROJ | Tag Heuer

Švajčiarsky výrobca hodiniek TAG Heuer predstavuje špeciálnu edíciu svojich smart hodiniek, kde sa výrobca inšpiroval hernou postavičkou Super Mario. Sú o niečo drahšie ako pôvodná verzia, pričom funkcionalitou zostali rovnaké.

Špeciálna edícia hodiniek nesie názov TAG Heuer x Super Mario Limited Edition. Ide tak o model hodiniek TAG Heuer Connected, pričom jeho dizajnové prvky sú inšpirované Super Mariom. Rozdiely môžeme nájsť v nových animovaných ciferníkoch.

Dizajnové zmeny sú badateľné pri otočnej korunke, ktorá po novom nesie veľké červené písmeno M. Rovnaké logo je aj pri spone zapínania na remienku. Spodná strana hodiniek nesie celý názov modelu.

Pozrite siZa luxus TAG Heuer Connected 2020 si priplatíte

ZDROJ | Tag Heuer

Hardvér ostal zachovaný

Značka TAG Heuer nikde neuvádza technické špecifikácie týchto hodiniek. Keďže ide len o „prezlečený model“ TAG Heuer Connected, vieme usúdiť, že hardvérových zmien sa používatelia nedočkali. Vo vnútri je použitý procesor Snapdragon Wear 3100. Ide už o zastaralý procesor, ktorý bol predstavený ešte v roku 2018. Výrobca mohol použiť aspoň výkonnejší a najmä úspornejší procesor Snapdragon Wear 4100.

Operačným systémom je už známy Wear OS stvorený priamo Googlom. Tento systém začal prešľapávať na mieste, a tak Google uzavrel partnerstvo so Samsungom a vytvorili tak nový hybridný operačný systém. Ten si berie to najlepšie z Wear OS a z Tizenu.

Pozrite siGoogle Wear 3 kopíruje funkcie z Fitbitu a z Tizen od Samsungu

Vpredu sa nachádza dotykový 1,39-palcový OLED displej s rozlíšením 454 x 454 pixelov. Nechýba vodeodolnosť do piatich atmosfér a bohatý výber športov na meranie. Sklamaním je výdrž, ktorá sa pohybuje pri bežnom používaní na úrovni 20 hodín.

ZDROJ | Tag Heuer

Tieto hodinky, ktoré vznikli v spolupráci s Nintendom sa od 15. júla začnú predávať za cenu 2 150 dolárov (cca a bude vyrobených iba 2 000 kusov. Pôvodné TAG Heuer Connected prišli do predaja s cenovkou 1 800 dolárov. Táto edícia ale časom určite naberie na svojej hodnote a bude sa jednať o unikátny zberateľský kúsok.

ZdrojTag Heuer

Komentáre k článku