Do Xbox Game Pass mieri Grand Theft Auto V, NHL 21 a MLB The Show 21

ZDROJ | Microsoft

Microsoft odhalil ďalšie prírastky do herného predplatného Xbox Game Pass. Hráči na hernej konzole Xbox sa dočkajú obľúbeného piateho pokračovania série Grand Theft Auto V spolu s NHL 21 a baseballovým titulom MBL The Show 21.

Grand Theft Auto V (Cloud, Xbox) – od 8. apríla

Treba ešte vôbec niekomu GTA V predstavovať? Príbeh Michaela, Franklina a Trevora neomrzí ani takmer 8 rokov po vydaní a ak ste sa k nemu do dnešného dňa nedostali, s herným predplatným Xbox Game Pass na to budete mať už od tohto štvrtka, 8. apríla príležitosť na konzolách Xbox alebo cez cloudové hranie.

Zombie Army 4: Dead War (Cloud, Xbox a PC) – od 8. apríla

Tvorcovia Sniper Elite 4 si obľúbili boj s neživými natoľko, že nacistické hordy vojakov vracajú späť do boja na obrazovky herných konzol už po štvrtý krát. Ak by ste mali chuť na desivú kampaň pre 1-4 hráčov odohrávajúcu sa v ruinách Európy v roku 1946, s titulom Zombie Army 4: Dead War ste doma.

NHL 21 (Xbox) – v EA Play od 12. apríla

Kým zostávajú hokejové štadióny zatvorené, na ľad sa môžeme vybrať aspoň v najnovšom ročníku obľúbeného „enháelka“. Napínavé hokejové zápasy si v NHL 21 môžete vychutnať v prepracovanom režime Be A Pro, ale aj v režimoch HUT či World of Chel a ďalších, ktoré si môžete užiť offline i online s vašou rodinou a priateľmi.

MLB The Show 21 (Cloud a Xbox) – od 20. apríla

K hokeju sa neskôr tento mesiac pridá aj baseball. O vydanie MLB The Show 21 sa paradoxne postaralo Sony, čo však nezastavilo jeho príchod aj na konkurenčné konzoly Xbox One a Xbox Series X/S, kde si ho budete môcť užiť v 4K UHD rozlíšení pri 60 snímkach za sekundu. Hra dokonca podporuje aj hru pre viacerých hráčov naprieč platformami, teda s konzolami PlayStation 4 a 5.

Rain on Your Parade (Cloud, Xbox a PC) – od 15. apríla

Nezávislé štúdio Unbound Creations vypustí už 15. apríla do sveta roztomilý kartónový mrak, ktorý má iba jednu úlohu – skaziť každému jeho deň. Skaziť svadbu, skomplikovať dopravu či zdemolovať pár ulíc mesta budete môcť v titule Rain on Your Parade v celkovo 50 rôznych úrovniach ponúkajúcich unikátne podmienky a ciele. Ste pripravení vyblázniť sa?

Pathway (PC) – od 15. apríla

Ďalší nezávislý titul vás tentokrát vezme do púštnej divočiny roku 1936, kde vás čakajú bájme povesti o tajných vykopávkach, záhadných artefaktoch a strašlivých okultných rituáloch. Podarí sa vám nájsť všetky starodávne poklady, alebo padnú do nesprávnych rúk? Skúsiť to môžete na PC v rámci predplatného Xbox Game Pass už budúci štvrtok, 15. apríla.

Do ponuky cloudového hrania napokon 8. apríla pribudnú aj tituly Disneyland Adventures a Rush. A Disney/Pixar Adventure, ktoré potešia tých najmladších hráčov a ktoré sú už dnes dostupné v ponuke hier dostupných na hranie priamo na konzolách Xbox.

ZdrojXbox Wire

Komentáre k článku