Dell Latitude 7400 – hybridný notebook, ktorý má štýl

ZDROJ | Dell

To, že značka Apple udáva trendy, nie je žiadnou novinkou. Platí to aj o novinke z dielne Dell. Notebook Dell Latitude 7400 sa inšpiroval MacBookom a ponúka slušný výkon.

Výstava CES 2019 odštartovala a s ňou aj prvé oznámenia. Medzi nimi sa vyníma aj táto novinka od spoločnosti Dell, ktorá láka najmä na prémiový dizajn a prvotriedne vnútro. Známe notebooky Dell XPS ponúkajú tenké rámiky na svojich notebookoch. Tenké rámiky nájdeme aj na novinke od Dell.

ZDROJ | Dell

Pozrite siDell UltraSharp 49 – 49-palcový ultraširokouhlý monitor s QHD rozlíšením

Prémiová novinka ponúka hliníkový materiál a 14″ 1 080p dotykový displej. Ide o klasický hybrid s možnosťou pretransformovať bežný notebook na tablet. Notebook Dell Latitude 7400 podporuje aj Cat 16 Gigabit LTE pripojenie.

Z funkcií nechýba webkamera Windows Hello, ktorý dokáže identifikovať, či ste pred notebookom a tak automaticky odomknúť obrazovku v rámci funkcie Express Sign-In. V prípade, že sa vzdialite, notebook Latitude 7400 sa sám zamkne.

Vo vnútri novinky nájdeme 8. generáciu 4-jadrových Intel procesorov. Notebook tiež podporuje až do 16 GB RAM. Zaujmú aj iné funkcie ako napríklad Super Low Power technológia, ktorá zníži energetickú spotrebu. Na výber je tiež niekoľko konfigurácií úložiska až do 2 TB.

ZDROJ | Dell

Pozrite siDell XPS 15 – kráľ Ultrabookov dostáva do vienka výkonnejší hardvér

Napriek podobnosti s MacBookom, Dell Latitude 7400 si zachoval niekoľko portov vrátane USB Type-A a USB Type-C. Nechýba tiež HDMI a čítačka SD kariet. Podľa dostupných informácií by mal notebook na jedno nabitie vydržať až 24 hodín. Pomocou rýchlonabíjania dobijete batériu na 80 % v priebehu jednej hodiny.

Ak vás notebook zaujal, predávať sa začne od marca 2019 za cenu 1 599 dolárov v základnej konfigurácii. Do leta 2019 by notebook mal byť k dispozícií aj s 2 TB úložiskom.

Oficiálna cena v dolároch je uvádzaná bez dane, pretože jej výška nie je rovnaká v každom americkom štáte.

ZdrojEngadget

Komentáre k článku