Čo všetko dostanete v balení nového Lenova A7010?


Notice: Undefined index: source_name in /home/clients/tech-01/techbox.sk/sub/test/wp-content/themes/techbox/inc/extras.php on line 306

Lenovo tento týždeň predstavilo dvojicu nových smartfónov pre náš trh. Hlavná pozornosť síce bola zameraná na súčasnú vlajkovú loď v podobe modelu Vibe X3, ale na trhu sa bude určite dobre predávať aj jeho menší súrodenec. Nové Lenovo A7010, áno u nás ponesie takéto krkolomné označenie, aj keď by sa mu označenie Vibe X3 Lite hodilo viac, totiž ponúkne skutočne veľmi dobrú výbavu.

RECENZIALenovo A7010: dostupný phablet s predným stereom

 

Pozrite siLenovo začne na Slovensku predávať novú vlajkovú loď VIBE X3 ešte do Vianoc

Chýbať totiž nebude 5,5″ Full HD displej, osemjadrový procesor, čítačku odtlačkov prstov a navyše aj stereo reproduktory. Toto všetko môže byť vaše už za 259,00 €. Navyše Lenovo aj napriek nízkej cene nešetrilo na obsahu balenia. Nájdete v ňom totiž tak ochrannú fóliu, ako aj ochranný obal. Na kompletné balenie sa môžete pozrieť v našom unboxing videu.

https://youtu.be/hL8o-vbOK-E

Samozrejme nové Lenovo A7010 už naplno testujeme a tak ak máte nejaké otázky, na ktoré by ste v prípade tohto smartfónu radi dostali odpoveď, neváhajte ich položiť v diskusii pod článkom.

Komentáre k článku