Chcete si zmeniť Apple Watch 4 na iPod nano? Vieme ako na to!

ZDROJ | Yeonsoo Kang

Pre tých, ktorí majú radi nostalgiu a chýba im v ponuke Apple iPad nano, je tu koncept od kórejského dizajnéra Yeonsoo Kanga nazvaný jednoducho Pod Case.

ZDROJ | Yeonsoo Kang

Kang predstavil svoju prácu na portáli Behance, kde nájdete množstvo inšpirácií a návrhov. Tentokrát sa dizajnér zameral na kultový iPod nano. Presnejšie silikónové púzdro na hodinky Apple Watch Series 4, ktoré do neho vsuniete. Samozrejme, bez remienku.

ZDROJ | Yeonsoo Kang

Na Pod Case nechýbajú dokonca ani výrezy pre digitálnu korunku a bočné tlačidlo. Na samotnom obale nájdeme zas (nefunkčnú) imitáciu klasického otočného kolieska iPodu. Novodobý iPod sa bude dať ovládať cez dotykovú obrazovku Apple Watch, prípadne cez slúchadlá AirPods.

ZDROJ | Yeonsoo Kang

Paradoxom je fakt, že kedysi sa nosili práve tieto iPody pripevnené na zápästí a s prižmúrením oka slúžili ako náhrada za smart watch. Teraz sa kruh uzatvára, hodinky dáte zo zápästia dole, odnímete remienok a urobíte z nich prenosný prehrávač.

Pozrite siApple potichu ukončil predaj iPod Nano a iPod Shuffle

ZDROJ | Yeonsoo Kang

Yeonsoo Kang navrhuje púzdra smartfónov pre Caseology Design Lab. Bude sa dať teda Pod Case kúpiť? Kang sľubuje, že áno a bude to už vraj čoskoro. Očakávame, že obal bude k dispozícii na Caseology, ktorá ponúka obaly pre smartfóny a hodinky Apple Watch. Nechajme sa teda prekvapiť. Čo na to poviete? Kúpili by ste si takéto púzdro?

ZDROJ | Yeonsoo Kang

ZdrojBehance

Komentáre k článku