CES 2015 | Activité Pop nie sú len obyčajné elegantné hodinky s príjemnou cenou

Hodinky Withings Activité vzbudili nemalý záujem. V tele nádherných a elegantných švajčiarskych hodiniek, ktoré sú vyrobené iba z prvotriednych materiálov totiž ukrývajú senzory monitorujúce vašu chôdzu, spálené kalórie, ciele a dokonca aj spánok. Nie každý je však ochotní zaplatiť nemalú sumu, ktorú tieto skutočne nádherné hodinky stoja. Práve preto spoločnosť predstavila nový model Activité Pop.

Withings Activité Pop

POZRITE SI
Najelegantnejší smart náramok na svete, alebo hodinky Withings Activité

S cenou, ktorá sa je pre americký trh stanovená na 149,99 USD sú totiž podstatne dostupnejšie ako prvý model. Samozrejme cena sa odrazila na použitých materiáloch a tak namiesto kože na nich nájdete plastový náramok. Zafírové sklíčko by ste tiež hľadali márne, ale kovové telo ostáva zachované. Pop však nezaprie svoj pôvod a aj napriek tomu, že sa v tomto prípade jedná o cenovo dostupnejšiu alternatívu, nepôsobia hodinky ako lacný čínsky plastový model.

Samozrejme podobne ako v prípade drahšieho modelu ani Activité Pop nebudú zobrazovať notifikácie z vášho smartfónu, ale vďaka dávke senzorov budú merať vaše denné aktivity a kvalitu vášho spánku. Nechýba ani tichý alarm, ktorý vás ráno zobudí a rovnaká diskrétna vibrácia vám dá na vedomie dosiahnutie vášho denného limitu krokov, či spálených kalórií. Práve na percentuálne zobrazenie úrovne dosiahnutia denného cieľa slúži samostatná ručička. Withings Activité Pop navyše môžete využívať aj pri športe, nakoľko sú vodotesné do hĺbky 30 metrov a samé rozoznajú či kráčate, bežíte, alebo plávate.

Withings Activité Pop

Withings Activité Pop

Withings Activité Pop

Všetky údaje sú samozrejme synchronizované pomocou Bluetooth pripojenia do vášho smartfónu. Bohužiaľ aplikácia Withings Health Mate existuje stále ešte iba pre iOS. Hodinky sú však schopné svoje údaje odovzdávať aj do aplikácií tretích strán a aj samostatná aplikácia pre Android by sa mala čoskoro objaviť. Ak vás zaujíma výdrž Activité Pop, tak vás potešíme. Podľa výrobcu totiž hodinky vydržia osem mesiacov na jedno nabitie. Výrobca však zatiaľ neuviedol, kedy bude nový model v predaji, veríme však, že si nájde dostatok záujemcov, nakoľko Activité Pop vyzerajú naozaj k svetu.

Withings Activité Pop

Withings Activité Pop

Foto: Withings

Komentáre k článku