S Car Jump Starter & Powerbank od Trust-u naštartujete auto aj nabijete mobil

ZDROJ | Trust

Externé batérie (Powerbank) už nie sú len samozrejmosťou, ale pre mnohých majiteľov smartfónov či tabletov sa stali priam nutnosťou. Veď každý z nás už určite zažil situáciu s vybitou baterkou, keď elektrická zásuvka nebola nadosah.

trust_urban_car_jump_starter_and_powerbank10k_nahled
ZDROJ | Trust

O podobných situáciách, obzvlášť v zimnom období, vedia svoje aj motoristi. Pri kuse šťastia, ak je poruke niekto s druhým autom a štartovacími káblami, môže byť problém rýchlo vyriešený. Horšie je to v okamihu, ak ste s neštartujúcim autom široko-ďaleko sami.

Pozrite siHerné príslušenstvo Trust s futuristickým vzhľadom, lahôdka pre gamerov

Na obidve vyššie spomenuté situácie myslí, okrem iných, aj výrobca príslušenstva pre počítače a mobilné zariadenia Trust. Už aj na náš trh sa dostalo zaujímavé zariadenie Car Jump Starter & Powerbank.

trust_urban_car_jump_starter_and_powerbank10k_lifestyle
ZDROJ | Trust

Ako je už z jeho pomenovania zrejmé, ide o externú batériu a štartovacie zariadenie pre autá či motocykle v jednom. Akumulátor vo vnútri tohto zariadenia má kapacitu 10 000 mAh.

Pozrite siTrust Exos 3D – okuliare pre virtuálnu realitu

Na dobitie batérie v mobile alebo tablete využijete jeden z dvojice USB portov s prúdom 1 A, resp. 2,4 A. V balení sú aj štartovacie káble s ochranou proti skratu a obrátenej polarite. Ich pomocou môžete núdzovo naštartovať auto s benzínovým motorom s maximálnym objemom 4 l a „dízlák“ s objemom max. 2,5 l.

trust_urban_car_jump_starter_and_powerbank10k_back
ZDROJ | Trust

Car Jump Starter & Powerbank navyše poskytuje funkciu svietidla (lampáša) s S.O.S. signalizáciou a indikátor stavu zabudovaného akumulátora. Ten môžete  dobiť za 5 hodín pomocou dodávaného napájacieho adaptéra, prípadne za 10 hodín cez micro USB kábel, ktorý je tiež v balení.

trust_urban_car_jump_starter_and_powerbank10k_visual5
ZDROJ | Trust

Súčasťou balenia je aj odolné transportné puzdro. Celý komplet je u nás ponúkaný za doporučenú maloobchodnú cenu 124,99 €.

ZdrojTrust,Tlačová správa Grunex

Komentáre k článku