Bulls Copperhead Evo AM – nové elektrobicykle pre najnáročnejších

ZDROJ | Bulls

Spoločnosť BULLS stavila na modelovú ofenzívu a do rastúceho trhu elektrických bicyklov priniesla 18 nových modelov, ktoré zamieria na trh už budúci rok.

Pri pohľade na novú sériu bicyklov značky BULLS s prívlastkom 2020 môžeme s určitosťou povedať, že si z nej bude vedieť vybrať každý. Pre náročnejších cyklistov, ktorí preferujú terén pred mestom, je určená séria COPPERHEAD.

Jej súčasťou sú štyri rôzne modely horských elektrických bicyklov, ktoré využívajú najnovšiu, teda 4. generáciu elektromotorov Bosch Performance Line CX. S jeho predchádzajúcou generáciou sme sa mohli stretnúť aj my pri testovaní elektrického bicykla Haibike XDURO Nduro 6.0 2019.

Šťavu tomuto elektromotoru dodá nová batéria Bosch Powertube s kapacitou 625 Wh, ktorá je uložená priamo v ráme bicykla. Súčasťou novej série bude aj COPPERHEAD EVO HD so zníženým rámom.

Pozrite siXone ebike – Rolls-Royce medzi elektrickými bicyklami

Výrobca zatiaľ novú sériu nezaradil do predaja, no vzhľadom na cenu predchádzajúcej série, ktorá sa predávala za 4 999 eur, môžeme predpokladať, že nová séria sa opäť zaradí medzi tie prémiovejšie elektrobicykle. Väčšina doterajších modelov je už vypredaná a tak by sme sa zaradenia nových modelov do ponuky mohli dočkať už v najbližších dňoch, až týždňoch.

ZdrojElectrek

Komentáre k článku