Brúsili ste si zuby na nový Hyundai Tucson? Tento je najvýkonnejší

ZDROJ | Hyundai

Športovo ladený Tucson? Prečo nie! Hyundai Tucson N Line získava dynamický vzhľad interiéru aj exteriéru či upravené elektronicky riadené pruženie ECS pre športovejšiu jazdu.

Novinka bude k dispozícii s rôznymi pohonnými jednotkami vrátane hybridu a plug-in hybridu. Motorista si teda môže vybrať z 1,6 T-GDI Plug-in Hybrid (195 kW), 1,6 T-GDI Hybrid (170 kW), 1,6 T-GDI 48V Mild Hybrid (132 kW a 110 kW), 1,6 T-GDI (110 kW) alebo 1,6 CRDi 48V (100 kW). Z ponuky chýba najslabší naftový motor, čo je vzhľadom na športovú verziu logické.

ZDROJ | Hyundai

Nevyhnutnou súčasťou Tucson N Line sú technológie. V interiéri nájdete dve 10,25″ obrazovky. Prvá je prístrojová doska, druhá plní funkciu navigácie a infotainmentu.

ZDROJ | Hyundai

O príjemnú atmosféru sa postará okrem nadupaného audia aj kvalitný vzduch. Technológia Multi-Air Mode totiž kombinuje priame a nepriame prúdenie vzduchu trojzónovej klimatizácie s kúrením.

Pozrite siPrečo má nový Hyundai Tucson opäť namierené na poriadny úspech?

ZDROJ | Hyundai

Aj N Line verzia upúta moderným dizajnom s ostrými hranami a parametrickými vzormi. Maska chladiča je širšia ako v pôvodnej verzii Hyundai Tucson a zároveň je umiestnená vyššie. Na maske chladiča je logo N Line. Pri pohľade zboku vidieť prelis vykresľujúci agresívne proporcie. Športového ducha dokresľujú výrazné 19″ disky z ľahkých zliatin, dlhý aerodynamický spojler a čierne orámovanie dverí.

ZDROJ | Hyundai

Tucson N Line si budete môcť vybrať v siedmych farbách karosérie, ktoré sa dajú skombinovať s čiernou farbou strechy k piatim farbám (Shadow Grey, Polar White, Engine Red, Sunset Red a Dark Knight).

ZDROJ | Hyundai

Hyundai Tucson sme si už v redakcii vyskúšali. Naše prvé dojmy boli veľmi priaznivé, a to nielen vďaka odvážnemu dizajnu, ale aj jeho jazdným vlastnostiam a komfortu, ktorý tento vydarený model ponúka.

„Nový model Tucson N Line dostal exkluzívne úpravy zamerané na výkon a špičkovú ponuku pohonov s elektrifikovanými verziami, takže zákazníci značky Hyundai majú väčšiu možnosť voľby,” povedal Andreas-Christoph Hofmann, viceprezident pre marketing v Hyundai Motor Europe.

Hyundai Tucson N Line sa bude vyrábať v Nošoviciach (Česko), prvé kusy sa majú v slovenských autosalónoch objaviť na prelome apríla a mája. Hybridné a plug-in hybridné verzie prídu neskôr, v priebehu leta 2021.

ZdrojTlačová správa

Komentáre k článku