B&O Beosound Explore – odolný a robustný reproduktor do každého počasia

ZDROJ | Bang & Olufsen

Bang & Olufsen to opäť dizajnovo dokázal a prináša dokonalý outdoorový reproduktor Beosound Explore, ktorý pohľadí oko a určite aj ucho.

Čo reproduktor, to dizajnový počin. Pred mesiacom značka Bang & Olufsen predstavila reproduktor, ktorý pripomína knihu. Tentokrát sa zamerala na outdoor a prináša odolný reproduktor Beosound Explore.

Po dizajnovej stránke ide opäť o excelentný produkt, ktorý pripomína outdoor kempovaciu lampu. Škandinávsky dizajn typický pre dánsku značku Bang & Olufsen, ostal zachovaný, no zároveň nechýba výborná odolnosť.

ZDROJ | Bang & Olufsen

Pozrite siBang & Olufsen Beosound Emerge – nádherný reproduktor v dizajne knihy

Reproduktor je samozrejme vodotesný vďaka certifikátu IP67, odolný voči nárazom, prachu a rôznym vonkajším vplyvom. Výhodou sú použité materiály. Vyrobený je z eloxovaného hliníkového povrchu, ktorý je odolný proti poškriabaniu. Nechýba hliníková karabína na pripevnenie na batoh alebo kempovaciu stoličku. Napriek svojej robustnosti je hmotnosť reproduktora iba 631 gramov.

Výdrž na jedno nabitie je až 27 hodín pri strednej hlasitosti počúvania. Nabíja sa cez USB-C konektor. Víkendovú turistiku tak zvládne bez problémov.

ZDROJ | Bang & Olufsen

Pozrite siBang & Olufsen má modulárny a opraviteľný prenosný reproduktor Beosound Level

Bang & Olufsen Beosound Explore je vybavený duálnymi 1,8” širokopásmovými meničmi, ktoré poskytujú silný zvuk. Pozornosť bola venovaná outdoorovému výkonu a basom, takže napriek svojim kompaktným rozmerom poskytuje basový výkon 59 dB. Frekvenčný rozsah je 56 až 22 700 Hz a výkon reproduktoru je 2 x 30 W.

Pokiaľ vás reproduktor zaujal, kúpiť sa dá v troch farebných spracovaniach – čierny antracit, zelená hmla alebo šedá hmla za cenu 199 €. Okrem šedého farebného spracovania, v ktorom bude reproduktor dostupný v lete 2021, sa dá reproduktor kúpiť už teraz.

ZdrojTlačová správa

Komentáre k článku