Bloomlife Smart Pregnancy Wearable uľahčí poslednú fázu tehotenstva

ZDROJ | Bloomlife

Pre nastávajúce mamičky, obzvlášť prvorodičky, nie je posledná fáza tehotenstva (tzv. tretí trimester) jednoduchá.

https://vimeo.com/197783607

S blížiacim sa dňom narodenia bábätka a zvyšujúcou sa silou a intenzitou kontrakcií narastá u tehotnej ženy nervozita a strach o dieťa i samú seba. Preto sa často stáva, že dochádza „k planým poplachom“ a predčasným príchodom do pôrodnice v očakávaní pôrodu.

Bloomlife Smart Pregnancy Wearable 01b
ZDROJ | Bloomlife

Pozrite siAva – nepremrhajte šancu otehotnieť

Bloomlife Smart Pregnancy Wearable 01c
ZDROJ | Bloomlife

Spoločnosť Bloomlife vyvinula pre tehotné ženy v treťom trimestri šikovného inteligentného pomocníka Smart Pregnancy Wearable, ktorý slúži na meranie kontrakcií. Prezentovala ho aj na výstave CES 2017 v Las Vegas.

Bloomlife Smart Pregnancy Wearable 12
ZDROJ | Bloomlife

Zjednodušene by sa dalo povedať, že tento merač kontrakcií zaznamenáva sťahy maternice a meria ich frekvenciu, intenzitu a trvanie. Údaje dokáže online prenášať do spárovaného smartfónu, kde sú zobrazované aktuálne aj ich história.

Tento zaujímavý gadget tak umožní tehotnej žene sledovať priebeh kontrakcií a v spolupráci s ošetrujúcim lekárom lepšie odhadnúť blížiaci sa pôrod.

Bloomlife Smart Pregnancy Wearable 05
ZDROJ | Bloomlife

Samotný senzor veľkosti cca 4,6 x 3,8 x 1 cm, vážiaci necelých 20 g, sa vloží do „kolísky“ so senzormi a elastickou lepiacou plochou. Potom si ho nastávajúca mamička prilepí na bruško. Batéria senzora má výdrž do 7 dní.

Pozrite siTehotenský test s Bluetooth pripojením?

Po deviatich mesiacoch beta testov a štyroch ukončených klinických štúdiách Bloomlife spustila predobjednávky a prvé dodávky by mali byť expedované už koncom januára.

Bloomlife Smart Pregnancy Wearable 08
ZDROJ | Bloomlife

Zaujímavosťou a veľkým plusom filozofie spoločnosti Bloomlife je to, že merač kontrakcií Bloomlife Smart Pregnancy Wearable si nemusíte kúpiť, nakoľko táto investícia by bola príliš drahá.

Bloomlife Smart Pregnancy Wearable screen app_currentsession
ZDROJ | Bloomlife
Bloomlife Smart Pregnancy Wearable screen app_historyview_expanded
ZDROJ | Bloomlife

Bloomlife preto ponúka jeho prenájom, za ktorý zaplatíte 149 $ za jeden mesiac prenájmu, 249 $ za dva a 299 $ za tri mesiace prenájmu. Po skončení používania merača ho na náklady výrobcu vrátite.

Bloomlife Smart Pregnancy Wearable 11
ZDROJ | Bloomlife

Oficiálna cena v dolároch je uvádzaná bez dane, pretože jej výška nie je rovnaká v každom americkom štáte.

ZdrojBloomlife

Komentáre k článku