Bicykel s vodným chladením? ENERMAX propaguje zdravý životný štýl

Tchajwanská spoločnosť ENERMAX sa rozhodla propagovať zdravý životný štýl veľmi originálnym spôsobom. Do mestského bicykla vstavala desktopový počítač s vodným chladením.

Ťažko povedať, či je ENERMAX Project-Cyber-bike ešte bicykel, alebo počítač. V jeho ráme je totiž umiestnená Mini-ITX základná doska so zdrojom REVOLUTION SFX 550W, procesorovým chladičom LIQFUSION 240 a 32 GB pamäťami G SKILL Trident Z Royal DDR4-3200 MHz.

Tento úlet predstavený na výstave COMPUTEX 2019 nie je reálnym produktom, ale podľa slov spoločnosti skôr symbolom toho, že jej cieľom je vyrábať najlepšie produkty, ktoré ľuďom umožnia žiť šťastný a zdravý život.


Chladičmi, počítačovými skrinkami a príslušenstvom to samozrejme ENERMAX nedocieli, no jej portfólio sa postupne rozširuje aj o elektrické kolobežky a bicykle.

Za možnosť priniesť vám spravodajstvo priamo z výstavy COMPUTEX 2019 ďakujeme spoločnosti ASUS, ktorá hradí cestu a pobyt redaktora TECHBOX v Taipei. Za dátové pripojenie v Taipei ďakujeme operátorovi Orange.

Komentáre k článku