Audiofili radujte sa, prichádzajú slúchadlá Sennheiser HD 820

ZDROJ | Sennheiser

Na výstave CES 2018 bolo ukázané aj niečo pre milovníkov kvalitného zvuku. Značku Sennheiser myslím, že netreba predstavovať. Práve tá sa pochválila slúchadlami Sennheiser HD 820.

Nemecká spoločnosť predstavila mostové slúchadlá určené audiofilom, ktoré majú uzavreté náušníky. Sennheiser sa zároveň rozhodol pridať sklenené kryty z Gorilla Glass na vonkajšiu časť náušníkov pre prémiový vzhľad. Samotná vnútorná časť náušníkov je tvorená kombináciou syntetickej kože a mikrorvlákna.

Čo sa týka špecifikácií, slúchadlá majú frekvenčný rozsah od 12 do 43 800 Hz pri -3 dB a od 6 do 34 800 Hz pri -10 dB. Impedancia slúchadiel je 300 ohmov a hmotnosť 360 gramov.

ZDROJ | Sennheiser

Pozrite siSennheiser HD 660 S – profesionálne slúchadlá pre fajnšmekrov

Spoločnosť samozrejme sľubuje kvalitný zvuk, do ktorého nebudú zasahovať vonkajšie rušivé zvuky. Čo sa týka konektoru, slúchadlá disponujú 4,4 mm káblom Pentaconn, ktorý bol pozitívne ocenený spoločnosťou Sony ako jack pre slúchadlových entuziastov. Jack by sa mal postarať o minimálne rušenie.

ZDROJ | Sennheiser

Slúchadlá Sennheiser HD 820 sa začnú predávať v lete 2018 za cenu, ktorá mnohých z vás asi nepoteší. V Európe to bude 2 399 eur.

ZdrojSennheiser

Komentáre k článku