Audi Q8 naživo vyzerá famózne. Pozrite si video!

Audi zahájilo modelovú ofenzívu, o čom sme sa presvedčeili aj na slovenskej akcii Audi Summit 2018. A bolo sa na čo pozerať, hlavnou hviezdou však bola novinka predstavená len pred pár dňami – Audi Q8.

Audi Q8 je model, ktorý absolútne do bodky spĺňa súčasné požiadavky na výnimočný automobil. Je to SUV so siluetou coupé, ponúkne bezrámové okná, pútavý dizajn a najmodernejšie technológie vrátane množstva asistenčných systémov.

O Audi Q8 bol na Summite obrovský záujem, dostať sa k nemu čo i len na chvíľku nebolo jednoduché. No podarilo sa, a tak si môžete pozrieť video s našimi prvými dojmami z novinky, ktorá sa bude kompletne vyrábať na Slovensku. O to viac nás teší, že o kvalitu spracovania sa postarajú Slováci.

Pozrite siAudi Q8 – slovenské SUV nabité technológiami

Najkrajšia je rozhodne zadná časť automobilu, ktorá obsahuje OLED svetlomety s animáciou. Predná maska nám naopak príde až príliš podobná modelu Q2, pôsobí síce mohutne, ale na náš vkus je až príliš „oplastovaná“ po stranách.

Všimnite si tiež interiér, ktorý kopíruje súčasné najnovšie modely Audi a začalo s ním práve vlajková loď Audi A8. Dominuje mu trojica displejov s haptickou odozvou, čo je v súčasnosti najlepšie možné riešenie pre dotykové ovládanie. Žiaľ aj tu sa budete musieť zmieriť s množstvom odtlačkov.

Pozrite siSadli sme si do novinky Audi A8, má až 6 displejov!

Novinka na trh príde už za pár týždňov, ak si na ňu brúsite zuby, objednávať by sa Audi Q8 malo dať už v polovici júla 2018.

https://youtu.be/QS08oE0jiko

 

Komentáre k článku