Audi e-tron so ZSE Drive je na roadshow po Slovensku, nezmeškajte ju!

Príchod 100% elektrického SUV Audi e-tron na Slovensko bol viac ako očakávaný. Aktuálne cestuje po slovenských nákupných centrách, kde si ho budete môcť prezrieť z blízka.

Audi sa so svojím prvým 100 % elektrickým Audi e-tron vybralo na roadshow po Slovensku v spolupráci so ZSE Drive. Na desiatich zastávkach po celom Slovensku môžete zažiť model, ktorý bude udávať technologické aj dizajnové trendy v oblasti eklektromobility. Elektrizujúca Roadshow potrvá dva mesiace.

My sme vám prvé pocity a dojmy z jazdy s plne elektrickým Audi e-tron priniesli už z predstavenia v Abú Dhabí, teraz máte šancu zoznámiť sa s Audi e-tron aj vy.

Pozrite siVyskúšali sme Audi e-tron v Abú Dhabí. Koľko prejde?

Na každej zastávke Elektrizujúcej roadshow vám navyše zástupcovia ZSE Drive poskytnú všetky informácie o infraštruktúre najširšej siete nabíjacích staníc na území Slovenskej republiky a možnostiach dobíjania v rámci domácností. Mimochodom práve na čerpacej stanici pri Budči ZSE vybudovala ultra rýchlu nabíjaciu stanicu, kde môžete využiť plný výkon nabíjania Audi e-tron až 150 kW. Samotná nabíjacia stanica je však pripravená aj na elektromobily budúcnosti, umožní totiž nabíjanie s výkonom až 350 kW!

Pozrite siZSE otvorila na R1 pri Budči prvú ultra rýchlu nabíjaciu stanicu

Počas roadshow bude k dispozícií viacero zaujímavých vychytávok, no najlákavejšou je rozhodne možnosť prezrieť do detailu Audi e-tron vo virtuálnej realite.

Pozrite siRadoslav Markuš – V elektromobilite sme zaradili vyššiu rýchlosť

Najbližšia zastávka roadshoew Audi e-tron bude v nákupnom centre Eperia v Prešove počas od 24. do 30. apríla. Ďalšie termíny nájdete na obrázku nižšie.

ZDROJ | audi.sk

Komentáre k článku