Audi A8 L – maximum luxusu a ešte viac technológií

Nové Audi A8 je na trhu nejaký ten piatok, no na tento kúsok sa oplatilo čakať. Vyskúšali sme totiž predĺženú verziu A8 L s takým množstvom technológií a vychytávok, že by to bolo na knihu. Pozrite si tie najzaujímavejšie ale rovno vo videu.

RECENZIAAudi A8 L – limuzína plná najmodernejších technológií

Audio A8 L je výkladnou skriňou automobilky v tom, čo všetko dokáže do obrovskej limunzíny napratať. Nehovoríme teraz o motore, natáčanej zadnej náprave či objeme batožinového priestoru. Bavíme sa o inteligentných LED svetlometoch, unikátnom zadnom svetle s efektom, či množstve displejov vo vnútri. Len pred vodičom sú tri displeje, dva z toho sú dotykové. Vzadu sú ďalšie tri.

Nová A8-čka je ale aj o asistenčných systémoch, ktorých má obrovské množstvo. Poteší napríklad asistent pre križovatku. Plusom je aj adaptívny tempomat, ktorý vás drží v bezpečí aj keď by už nemal fungovať.

A hľadať chyby v tomto modeli? To ako by ste hľadali ihlu v kope sena. To však neznamená, že chybičky sa na nenájdu. Napríklad dotykové displeje sú po pár dňoch extrémne zapackané. Mínusom je tiež Android 5 v zadných tabletoch.

https://www.youtube.com/watch?v=e_vUIxF7mCw

Komentáre k článku