ASUS ROG Strix Fusion 500 – herný headset s RGB osvetlením a 7.1 zvukom

ZDROJ | ASUS

Fanúšikovia herného príslušenstva ASUS ROG majú na výber ďalší headset Strix Fusion 500. Ten ponúka nastaviteľné RGB osvetlenie, priestorový 7.1 zvuk a kvalitný zvuk s hlbokými basmi.

https://youtu.be/yOWzkXuuNLg

Ako každé správne herné príslušenstvo, aj headset ASUS ROG Strix Fusion 500 ponúka Aura RGB osvetlenie, ktoré je možné synchronizovať s ostatnými headsetmi, čo sa hodí najmä pri tímových súbojoch na turnajoch. Hráči si môžu vybrať z viac než 16,8 miliónov farebných kombinácií a z troch svetelných efektov, ktoré je možné pomocou aplikácie Aura Headset na statické, pulzujúce a cyklické osvetlenie.

ZDROJ | ASUS

Headset ale nemá ponúkať iba vizuálny zážitok, ale aj zvukový a to vďaka zabudovanému digitálne analógovému prevodníku ESS 918. Ten dokáže spracovať 24-bitový/96 kHz zvuk s bezstratovým prehrávaním, dynamickým rozsahom a minimálnym skreslením zvuku. K tomu je dostupný aj zosilňovač ESS Saber 9601K a 50-mm meniče ASUS Essence so vzduchotesným dizajnom.

Zvuk je vykresľovaný vo virtuálnom priestorovom zvuku, na ktorého vývoji sa podieľala aj firma Bongiovi Acoustics. Akustické vlastnosti headsetu boli špeciálne prispôsobené strieľačkám, ako sú PUBG a Overwatch, vďaka čomu hráči presne vedia, odkiaľ prichádza paľba.

Pozrite siASUS ROG Zephyrus GX501 – nováčik s extrémne tenkým telom

Na rýchlu úpravu hlasitosti a ďalším nastaveniam zvuku je k dispozícii veľký dotykový panel na ľavej strane headsetu. Bonusom sú mäkké náusníky vyrobené z umelej kože a proteinových vlákien s priedušnou sieťovinou. Na boku je samozrejme aj mikrofón, ktorý je flexibilný a tak si ho hráči môžu nastaviť podľa svojich preferencií.

ASUS ROG Strix Fusion 500 sa na našom trhu predáva za 214,99 €.

ZdrojTlačová správa

Komentáre k článku