Apple začalo opäť predávať iPhone SE!

ZDROJ | Apple

Mnohí používatelia nedajú na kompaktný iPhone SE dopustiť a jediné čo by od Apple chceli je nová generácia tohto produktu. O tej nie je zatiaľ ani chýru, ani slychu. Skalní fanúšikovia sa dočkali iba opätovného uvedenia pôvodného modelu do predaja v oficiálnom e-shope.

Ako isto viete, už o pár minút Apple zaháji konferenciu, kde sa očakáva napríklad predstavenie video streamovacej služby alebo predplatného balíka časopisov Apple News (cca 300 titulov). Či predstaví aj hardvérové novinky nie je jasné, pretože minulý týždeň absolútne neočakávane predstavila spoločnosť nové iPady, vynovené iMacy a AirPods druhej generácie.

Aktualizované: Predaj iPhonov SE sa stretol s obrovským záujmom a ich zásoby boli bleskurýchlo vypredané.

Napriek tomu sa dnes v Apple Store znovu objavili iPhony SE za zaujímavé nízke ceny. 32 GB model výjde už na 249 dolárov, 128 GB na 299 dolárov.

Pozrite siApple iPhone SE – malý, ale s rýchlymi črevami

Nie je nám celkom jasné, prečo Apple znovu zaradilo do ponuky tento model, keď ho po septembrovom uvedení nových iPhonov Xs a Xr stiahla.

Všetky modely iPohne SE sú nové, nie renovované. Pripomeňme, že SE má čip A9, 4-palcový Retina displej a fotoaparát s 12 Mpx rozlíšením. Telefón podporuje súčasný iOS 12, či to ale tak bude s novým iOS 13 je otázne.

Čo poviete na tento nečakaný krok od Apple? Veď tento smartfón mal svoju premiéru v marci 2016, čo je presne pred tromi rokmi. Nie je to už vhodný čas, aby sa predával len v bazároch? Kto si však chce zaobstarať nový iPhone SE, má zrejme poslednú šancu. Určite sa po nich len tak zapráši.

Oficiálna cena v dolároch je uvádzaná bez dane, pretože jej výška nie je rovnaká v každom americkom štáte.

ZdrojApple Shop

Komentáre k článku