Apple začal potichu predávať dok pre Apple Watch

ZDROJ | Apple

Apple začal pomerne nečakane predávať dokovaciu stanicu pre svoje inteligentné hodinky. V predajniach sa objaví už od 20-teho novembra, pričom cena tohto zaujímavého príslušenstva pre Apple Watch, ktorého oficiálny názov je Apple Watch Magnetic Charging Dock by mala byť 79 €.

Apple Watch Magnetic Charging Dock 03
ZDROJ | Apple

Samotná stanica je kruhového tvaru, pričom hodinky Apple Watch sa k nej pripájajú magneticky, podobne ako tomu je aj v prípade dodávanej nabíjačky. Hodinky Apple Watch je pritom možné do dokovacej stanice umiestniť dvoma spôsobmi. Jedným je ich jednoduché položenie na stanicu. Druhým spôsobom je vyklopenie magnetického držiaku, ktorý umožní používať funkciu nočného režimu zobrazenia hodiniek.

Apple Watch Magnetic Charging Dock 02
ZDROJ | Apple

Okrem samotnej stanice nájdete v balení aj dvojmetrový kábel ukončený Lightning konektorom, takže stanicu budete môcť pripojiť aj pomocou káblov, ktoré už máte doma. Apple Watch Magnetic Charging Dock je tak prvým podobným príslušenstvom pre hodinky Apple Watch priamo od Apple. V predaji je totiž už niekoľko dokovacích staníc pre hodinky od iných výrobcov.

ZdrojApple

Komentáre k článku