Apple Watch z Kicstarteru, teda Pebble Time Steel sú odsúdené na úspech!

ZDROJ | Pebble

Už koncom februára sme vás informovali o novej verzii obľúbených hodiniek Pebble Time. To aký úspech čaká tieto hodinky bolo jasné už po prvých hodinách od spustenia kampane na crowdfundingovej platforme Kickstarter. Nikto však nečakal, že úspech bude až taký. Do konca kampane dnes ostáva ešte 22 dní a už teraz sa podarilo vyzbierať viac ako 16 miliónov amerických dolárov! Pebble Time sa tak stáva najúspešnejšou kampaňou Kickstarteru v celej histórii. Tvorcovia nových hodiniek pritom požadovali na spustenie produkcie „len“ 500 000 USD.

RECENZIAHodinky s veľkou výdržou, s ktorými si kľudne môžete ísť aj zaplávať

Pebble Steel

Pozrite siPebble Time majú farebný displej a zase valcujú Kickstarter

A ako osláviť takýto úspech? Tvorcovia sa rozhodli predstaviť ešte krajšie hodinky Pebble. Po vzore prvej generácia tak prichádza Pebble Time Steel. Namiesto plastov sa tak bude model Steel spoliehať na oceľ, ochranné sklo Gorilla Glass a náramky z kože, alebo kovu. Vďaka kovu však bude nová verzia o jeden milimeter hrubšia ako plastový model, ale na druhú stranu predĺži svoju výdrž až na úroveň desiatich dní (Pebble Time deklarujú výdrž na úrovni 7 dní). Okrem týchto zmien sú však hodinky Pebble Steel navlas rovnaké ako Pebble Time.

Pozrite siNajočakávanejšie inteligentné hodinky Pebble sú hitom

Dostupné budú v čiernej, striebornej a samozrejme aj zlatej farbe. Ak sa pozriete práve na zlatú verziu v kombinácii s koženým náramkom pripomínajú hodinky najmä Apple Watch, ktoré gigant z Kalifornie oficiálne uvedie už budúci týždeň. Samozrejme hodinky Pebble Time Steel budú o niečo drahšie, konkrétne sa teda budú predávať za 299 USD, pričom bežný model bude stáť 199 USD.

Pebble Steel

Foto: Kickstarter

Komentáre k článku