Appka Tatra banka je opäť lepšia, čo ponúka verzia 3.5?

Známa appka Tatra banka je zase o kus lepšia, je totiž k dispozícii v novej verzii 3.5 s mnohými mimoriadne praktickými novinkami. Mnohé vás určite potešia, sami ste si ich totiž žiadali na sociálnych sieťach. Tak poďme na to, ukážeme vám, v čom je aplikácia Tatra banka zase lepšia.

V najnovšej verzii 3.5 aplikácie Tatra banka už nájdete aj Digitálnu kartu, pribudla možnosť generovania jednorazového čísla pre online platby a po novom si jednoducho pridáte kartu do Google Pay. O tom, čo je nové, vás aplikácia Tatra banka informuje už počas prihlasovania.

Nám sa najviac páči možnosť vygenerovania si jednorazového čísla, s ktorým môžete uhradiť platbu na internete. Prečo je to dôležité? Ak nakupujete od overených obchodníkov, zrejme sa nebojíte poskytnúť im číslo vašej karty a ďalšie údaje potrebné na zrealizovanie platby.

Pozrite siOtvoriť nový osobný či živnostenský účet cez apku? V Tatra banke samozrejmosť!

Vo svete online si však treba dať veľký pozor na to, komu zveríte citlivé údaje vašej platobnej karty. Takto vygenerované číslo karty aj s ďalšími údajmi je jednorazové, ak ním raz zaplatíte, už nikdy nemôže byť použité alebo zneužité. Skvelé, že?

Na vašich platobných kartách si môžete upravovať aj nastavenie karty – ľahko si tak zmeníte denné limity, povolené kontinenty a dokonca môžete povoliť resp. zakázať bezkontaktné platenie plastovou kartou.

Veľkou novinkou novej verzie aplikácie Tatra banka je aj Digitálna kreditná karta, ktorú môžete využívať  prakticky ihneď po podpise zmluvy a bez čakania. Digitálnu kartu môžete používať dokonca aj pri on-line nákupoch s využitím Apple Pay či Google Pay.

Aj v novej verzii aplikácie môžete využiť aj služby chatbota Adama, ktorý je teraz ešte nápomocnejší. Adam vám teraz dokáže pomôcť aj s nastavením automatickej splátky na kreditnej karte alebo s nastavením sporenia do Podielových fondov Tatra banky. Pozrite si novinky verzie 3.5 aplikácie Tatra banka v našom videu.

Video vzniklo v spolupráci s partnerom Tatra banka.

Komentáre k článku