AOC prekvapuje, hráčom ponúkne herné headsety za slušné ceny

ZDROJ | AOC

O tom, že AOC nevyrába len kvalitné herné monitory sa najnovšie môžete presvedčiť pri pohľade na headsety AOC GH200 a AOC GH300. Za prijateľnú sumu si môžete zadovážiť kvalitný a elegantný herný doplnok od renomovaného výrobcu.

Obidva modely majú rovnaké telo s ľahkou konštrukciou a odnímateľným mikrofónom. O zvuk sa starajú 50 mm neodymové meniče s frekvenčným rozsahom 20 až 20 000 Hz a 32 Ω impedanciou. Audio signál sa prenáša cez odolný kábel s in-line diaľkovým ovládačom. Takéto riešenie eliminuje latenciu, ktorá je častým neduhom bezdrôtových headsetov.

Všesmerový mikrofón s kmitočtovým rozsahom 100 až 10 000 Hz zabezpečí výbornú zrozumiteľnosť či už pri hrách, alebo počas telefonovania. Vďaka over-ear prevedeniu sa odfiltrujú externé zvuky, pamäťová pena a mäkké vankúšiky sa postarajú o pohodlie počas používania.

Vonkajší kryt je z kovového pletiva, zaručuje odolnosť slúchadiel, nastaviteľný oceľový posuvný pásik zaisťuje flexibilitu nastavenia pre každú veľkosť hlavy a optimálne rozkladá hmotnosť.

AOC GH200

Headset AOC GH200 ponúka len stereofónny zvuk.ZDROJ | AOC

Model AOC GH200 má bronzovú povrchovú úpravu a ponúka stereofónny zvuk. Kábel s 3,5 mm audio konektorom má 2 metre a dodáva sa Y-splitterom, pomocou neho si viete rozdeliť mikrofónny a slúchadlový výstup.

Diaľkovým ovládačom môžete regulovať ovládanie hlasitosti a zapnutie / vypnutie mikrofónu. Nechýba podpora Windows Sonic Spatial Sound
pre PC a Xbox. Jemná povrchová kovová úprava dáva headsetu punc elegancie a jeho majiteľ sa zaň rozhodne nebude hanbiť ani pri dištančnom vyučovaní, video hovoroch, či on-line kurzoch.

AOC GH300

ZDROJ | AOC

AOC GH300 je v červenom prevedení, ponúka 7.1 virtuálny priestorový zvuk (len z počítača), USB konektor a svetelné RGB efekty s tromi režimami (dýchací, cyklický, statický). Priestorový zvuk je užitočný pri lokalizovaní pozícií protivníkov, ktorých môžete vďaka nemu skôr počuť, ako vidieť. Zvuk si užijete v štúdiovej kvalite 24 bit / 96 kHz.

Aj v tomto headsete je 2-metrový opletený kábel s diaľkovým ovládačom. LED dióda odnímateľného mikrofónu indikuje jeho vypnutie.

AOC GH300.ZDROJ | AOC

Herné headsety AOC GH200 a AOC GH300 budú dostupné od mája 2021 za 42,90, resp. 55,90 eur.

ZdrojTlačová správa

Komentáre k článku