AOC má nový, 35-palcový zakrivený monitor

ZDROJ | AOC

Hráči či fanúšici veľkej pracovnej plochy boli doteraz nútení používať viacero monitorov. S príchodom nových technológií sa však problém podarilo vyriešiť a AOC AG352QCX je toho príkladom.

ag352qcx_bkr-red
ZDROJ | AOC

Novinka sa otvorene pýši tým, že 35-palcový monitor bude poskytovať mimoriadny herný zážitok. Údajne má vďaka širokouhlému formátu a polomeru zakrivania 2 000 milimetrov vytvárať pohlcujúci herný zážitok. Rozlíšenie sa zastavilo na hranici 2560×1080.

Ďalšou vlastnosťou monitora zo série AGON je 200 Hz snímková frekvencia s funkciami Adaptive-Sync či Low Input Lag. Shadow Control má naopak stmaviť veľmi jasné a zosvetliť tmavé miesta.

Pozrite siPhilips má 4K Ultra HD monitor pre grafikov

Pri návrhu AOC AG352QCX sa myslelo aj na zdravie. Technológia Low Blue Light, ktorú už poznáme aj zo smartfónov slúži na redukciu vyžarovaného modrého svetla, a tak hráč pri počítači nemusí stráviť počas noci hodiny navyše. Pre väčšie pohodlie výrobca nezabudol ani na nastaviteľný stojan.

ag352qcx_s
ZDROJ | AOC

Pozrite siASUS ZenScreen – keď jeden monitor nestačí

Nájdeme tu tiež zadné LED podsvietenie, a to v troch farbách, modrej, zelenej a červenej. Reproduktory s výkonom 5 W sú k dispozícii tiež. Po stránke konektivity novinka ponúkne HDMI 2.0, VGA, DVI Dual Link aj dva USB porty vo verzii 3.0.

AOC AG352QCX je na európskom trhu od októbra za odporúčanú cenu 799 €.

ZdrojTlačová správa

Komentáre k článku