Ambilight v kombinácii s Philips OLED+ 935 poskytne neuveriteľný obraz

ZDROJ | Philips

Po uzatvorení kinosál a obmedzeniach spojených s produkciou nových filmov sme zostali odkázaní na streamovacie služby a blu-ray filmy. Prečo si nevynahradiť zážitok z kina priamo v pohodlí domova? Technológia Philips Ambilight v spojení s najnovšími OLED+ TV vám to umožnia.

Táto technológia je tu s nami už bezmála 18 rokov. Práve v roku 2002 si ju dala holandská firma Philips patentovať. Umiestniť LED diódy na zadnú stranu TV a prispôsobiť ich podľa aktuálne sledovaného obsahu bol nápad za milión. Podobne, ako iné technológie, aj Ambilight sa za tých 18 rokov posunul, a to výrazne. Dôkazom je práve najnovšia generácia televízorov Philips OLED+ 935.

Akčný film aj relaxačná hudba

Sledujete akčný film a chcete sa ešte viac ponoriť do deja? Zapnite si funkciu Ambilight a filmový zážitok sa rozšíri za hranicu televíznej obrazovky. Každý farebný odtieň práve prebiehajúceho deja sa vám premietne na stenu, čím dostane sledovanie obľúbených akčných filmov úplne iný rozmer. Rovnako to platí aj pri relaxe. Môžete si napríklad nastaviť upokojujúce farby, ktoré sa budú prehrávať počas toho, ako si zapnete obľúbený playlist na Spotify.

ZDROJ | Philips

Ideálny pre herné konzoly

Využitie technológie Ambilight nie je ohraničené len na sledovanie filmov či počúvanie hudby. Ambilight je plne podporované aj pre herné konzoly. Predstavte si, že hráte nejakú hororovú hru v úplnej tme a zrazu na vás niečo vyskočí. Ambilight tento efekt ešte vylepší premietnutím svetla na zadnú stenu. S touto technológiou budete mať o skutočný herný zážitok postarané a pri hororových hrách aj o poriadny strach.

ZDROJ | Philips

Nikdy ho nevypnete

Ambilight je síce možné aj vypnúť, ale kto by to robil? Väčšina používateľov televízorov Philips sa totiž zhodne, že ako náhle technológiu vyskúšate, nebudete chcieť už telku bez nej a pri sledovaní akejkoľvek inej TV sa vám bude zdať sledovanie všedné až nudné. Výhodou Ambilightu tiež je, že nemá problém ani s farebnými stenami, práve naopak, podsvietenie sa plnohodnotne prispôsobí, navyše vie aj kopírovať farebný odtieň vášho interiéru.

ZDROJ | Philips

A viete čo je na tom najlepšie? Teraz si môžete vyskúšať televízor Philips s Ambilight a ak vás aj napriek tomu technológia neosloví, môžete ho do 30 dní vrátiť späť so zárukou vrátenia peňazí. V Philipse sú totiž presvedčení, že ten kto raz vyskúša Ambilight s Philips TV, si už nikdy nenechá ujsť jedinečný zážitok zo sledovania televízie. Táto ponuka platí do 31. januára 2021.

ZDROJ | Philips

Technologicky dokonalý televízor

Ak uvažujete, ktorý z modelov TV od Philipsu ponúka ten najlepší audio-vizuálny zážitok v spojení s technológiou Ambilight, odpoveď je jasná. Novinka Philips OLED+ 935 patrí do najvyššieho radu TV od Philipsu. Hneď na úvod vás očarí autentický európsky dizajn, ktorý začína pri televízore a končí pri jedinečnom diaľkovom ovládaní v koži Muirhead. TV ponúka 4-strannú funkciu Ambilight, obraz s procesorom P5 a hlavne OLED+ panel s podporou HDR pre ešte lepšie farby a výraznú čiernu.

ZDROJ | Philips

Milovníci kvalitného zvuku tiež nebudú sklamaní. Philips OLED+ 935 ponúka reproduktor od renomovaného výrobcu Bowers & Wilkins, ktorý zabezpečí krištáľovo čistý dialóg a široký priestorový zvuk.

ZDROJ | Philips

Samozrejmosťou je podpora pre streamovacie služby ako Netflix, HBO GO či Amazon Prime. Televízor Philips OLED+ 935 sa navyše pýši aj prestížnym ocenením EISA ako najlepší Home Theatre TV pre rok 2020-2021.

ZDROJ | Philips

Prednosti OLED+

Nová rada televízorov OLED+ disponuje viacerými nadčasovými technológiami. Príkladom je výkonný procesor P5, ktorý využíva umelú inteligenciu na optimalizovanie každej snímky, čím dosiahnete dychberúcu ostrosť a neuveriteľne sýte farby. Novým OLED+ televízorom nechýbajú ani bohaté funkcie, medzi ktoré patria hlasoví asistenti. Môžete tak osloviť Alexu či Google Assistanta, rovnako ako si môžete stiahnuť niektorú z tisícok aplikácií z obchodu Google Play.

ZDROJ | Philips

V časoch, kedy sa televízory podobajú ako vajce vajcu, je Ambilight stále dôvodom, pre ktorý sa oplatí siahnuť pri výbere TV práve po značke Philips. Zážitok, ktorý pri sledovaní najnovších filmov či seriálov z Netflixu, alebo hraní hier na najnovších konzolách zažijete, prekoná bežné televízory. Najmä teraz v časoch, kedy väčšinu večerov trávime doma pri obrazovkách, je Ambilight ideálnym spôsobom, ako si vylepšiť zážitok zo sledovania TV, ktorý navyše dodá vášmu domovu príjemnú atmosféru. A úplne najlepšie urobíte, ak si Ambilight doprajete práve s televízorom Philips OLED+ 935.

Komentáre k článku