Aký by to bol svet bez inteligentného budíka Lenovo Smart Clock? Neprebudený

ZDROJ | Lenovo

Lenovo Smart Clock je ďalším zariadením s inteligentnou obrazovkou a integrovaným hlasovým asistentom. Na nočnom stolíku tak nebudeme mať položený len smartfón, ale aj tento moderný budík, ktorý vlastne dokáže to isté, čo aj telefón.

ZDROJ | Lenovo

Lenovo a Googlom predstavili na CESe najnovší prírastok do produktovej smart rady spoločnosti Lenovo. Smart Clock sú hodiny určené do spálne, kde majú používateľovi pomôcť naštartovať deň, ovládať inteligentnú domácnosť vrátane počúvania hudby.

Pozrite siKitchenAid má Smart Display, pomôže aj nešikovným kuchárom

Smart Clock má 4-palcový IPS displej s pomerne malým rozlíšením 800 x 480 pixelov. Srdcom zariadenia je štvorjadrový procesor MediaTek 8167S s maximálnou frekvenciou 1,5 GHz, 1 GB RAM s 8 GB pamäťou. Smart Clock podporuje bezdrôtové technológie Wi-Fi 5 a Bluetooth 5.0.

V zariadení ešte nájdeme širokopásmový 6 W reproduktor, na zadnej strane je umiestnený vypínač, napájací konektor a USB-A port, ktorý sa dá použiť na nabíjanie externých prístrojov.

ZDROJ | Lenovo

Budík môže používateľ naprogramovať tak, aby dopĺňal spánkové cykly a bol zároveň k dispozícii, kedykoľvek ho používateľ potrebuje. Vtedy stačí povedať známu frázu „Hej Google“.

Firma uvádza, že Smart Clock sa bez problémov pripojí ku každému inteligentnému zariadeniu v domácnosti. V súčastnosti podporuje viac ako 10 000 produktov od 1 000 partnerov a značiek. Inteligentný budík sa tak dá použiť bez ako cenovo dostupný rozbočovač, z ktorého sa dá ovládať celý dom.

ZDROJ | Lenovo
ZDROJ | Lenovo

Vďaka integrácii Google Assistant sa môže tento budík používať ako akýkoľvek iný smart reproduktor. Predávať sa začína na jar tohto roku za celkom priaznivú cenu 80 dolárov.

Oficiálna cena v dolároch je uvádzaná bez dane, pretože jej výška nie je rovnaká v každom americkom štáte.

ZDROJ | Lenovo

ZdrojLenovo

Komentáre k článku