AKO si užiť viac zábavy s Nonstop dátovými balíkmi

ZDROJ | Orange

Dnes už takmer každý v smartfóne využíva aj mobilné dáta. Predsa chceme byť v kontakte so svojimi blízkymi, dať o sebe vedieť na sociálnych sieťach, streamovať hudbu či pozerať online videá alebo filmy.

Mobilný telefón však slúži aj ako navigácia pri cestovaní. No a kto by si rád nezahral niektorú z mobilných hier. Každá táto aktivita však spotrebováva mobilné dáta. Viete, ako si užijete viac zábavy a nemíňali pri tom dáta z vášho predplateného objemu mobilných dát v paušále či mobilnom internete?

Nonstop dátové balíky pre každého

Určite poznáte dátové balíky Nonstop od Orangeu. Veď mnohí z vás ich už využívajú. Vďaka nim môžete vybrané mobilné aplikácie používať bez toho, aby sa vám míňali dáta z predplateného objemu dát.

ZDROJ | Orange

S balíkom Čet (2 €/mesiac) tak môžete komunikovať s blízkymi cez WhatsApp, Messenger, Skype a iné. Balík Sociálne siete (4 €/mesiac) vám umožní naplno sa podeliť so svojimi zážitkami prostredníctvom aplikácií Facebook, Twitter, Instagram a ďalších. No a na to, aby ste si cez hudobné či video aplikácie mohli online vychutnávať svoje obľúbené pesničky, videá, filmy alebo seriály sú po ruke dátové balíky Hudba (6 €/mesiac) a Video (10 €/mesiac).

Ak ale patríte k tým, ktorí často cestujú a na navigovanie používajú svoj smartfón, alebo si vo voľnom čase cez mobil radi zahrajú obľúbené hry, pre vás sú v Orangei pripravené nové dátové balíky Nonstop.

VEDELI STE ŽE…
Ak si teraz aktivujete balík služieb Love 40, 50 alebo 60, môžete si vybrať ľubovoľný nonstop dátový balík až na 12 mesiacov zadarmo, vďaka čomu môžete ročne ušetriť až 120 €.

Navigujte sa a hrajte hry nonstop

Spomenutú štvoricu dátových balíkov Nonstop nedávno doplnili ďalšie dva, a to Navigácia a Hry. S nimi môžete používať vybrané navigačné aplikácie a hry taktiež bez toho, aby sa vám odrátavali dáta z predplateného objemu mobilných dát.

V tejto súvislosti vám prezradíme, že Orange nadviazal exkluzívnu spoluprácu so špičkovými slovenskými spoločnosťami Sygic a Pixel Federation. Čo to pre vás, ako používateľov niektorého z Nonstop dátových balíkov Navigácia alebo Hry znamená? Vysvetlíme vám to.

ZDROJ | Orange

Tí, ktorí si objednajú balík Navigácia, môžu používať mobilnú aplikáciu Sygic aj jej vybrané varianty bez míňania mobilných dát. To znamená, že aj aktuálne dopravné informácie, obmedzenia na ceste, dopravné hliadky a podobne, budete dostávať do smartfónu a pritom neminiete ani Megabyte navyše.

V rámci tohto dátového balíka môžete podobným spôsobom využívať aj navigačné aplikácie Google maps, Apple maps a Waze.

Fanúšikov kvalitných herných titulov určite poteší porcia hier od najväčšieho slovenského herného štúdia Pixel Federation. Tie sú totiž súčasťou balíka Hry. A tak pri zdolávaní úloh v hrách Diggy’s Adventure, TrainStation, Emporea a ďalších sa nemusíte báť o svoje mobilné dáta.

Okrem titulov slovenského herného štúdia si môžete zahrať aj ďalšie hry, napríklad Pokémon GO či Clash Royale. Za každý z týchto nových dátových balíkov Nonstop mesačne zaplatíte 4 €.

ZDROJ | Orange

Musíme však pripomenúť, že poplatok za ktorýkoľvek z dátových balíkov Nonstop nezahŕňa prípadné ďalšie poplatky za samotné aplikácie alebo licencie k službám. Tie si musíte zakúpiť podľa pravidiel poskytovateľov daných služieb alebo aplikácií.

Nonstop dátové balíky môžete neobmedzene využívať na území Slovenska. V krajinách Európskej únie vám dátový balík umožní využiť väčší objem dát na všetko, na čo potrebujete dáta. S každým Nonstop dátovým balíkom (okrem balíka Čet) totiž získate navyše 1 500 MB dát využiteľných v EÚ.

Pokiaľ ale v aplikácii, ktorá je súčasťou niektorého Nonstop dátového balíka, kliknete na odkaz s presmerovaním do inej aplikácie alebo na inú stránku, dáta sa môžu odpočítavať z predplateného objemu dát. Rovnako aj reklamy sa môžu načítavať z rôznych zdrojov. Preto sa môže stať, že dáta sa odpočítajú z vášho predplateného balíka.

A ešte zaujímavosť na záver. Ak si objednáte viac Nonstop dátových balíkov, dostanete zľavu z mesačného poplatku podľa toho, koľko balíkov si navzájom skombinujete. Výšku zľavy, ako aj ročnú úsporu za kombinácie balíkov, uvádza nasledujúca tabuľka.

ZDROJ | Orange

Tak vidíte. S Nonstop dátovými balíkmi od Orangeu sa už nemusíte obávať, že by ste o svoje predplatené dáta v paušále prišli skôr, než by ste očakávali. Pritom je jedno, či budete komunikovať s blízkymi cez četovacie služby alebo sociálne siete, online počúvať hudbu alebo pozerať videá, prípadne sa necháte navigovať na svojich cestách, alebo si voľné chvíle spríjemníte hraním hier. A ešte môžete aj ušetriť.

ZdrojOrange

Komentáre k článku