AKO si naplno užiť novú TV stanicu Orange Šport

ZDROJ | Orange.sk

Fanúšikovia športu, a obzvlášť nadšenci futbalovej Ligy majstrov UEFA, si teraz prídu na svoje s novou televíznou stanicou Orange Šport. Jej sledovanie je pritom mimoriadne jednoduché, je totiž dostupná pre každého na celom Slovensku. Pozrite sa s nami, ako si ju naplno užijete.

ZDROJ | Orange.sk

TV stanica Orange Šport dostupná pre všetkých

Skôr, ako vám novú športovú stanicu Orange Šport predstavíme, je potrebné povedať, že Orange svoju televíziu výrazne vylepšil a rozšíril možnosti jej sledovania. K pôvodnému poskytovaniu Orange TV cez optiku pribudli ďalšie dva spôsoby. Prostredníctvom satelitu a cez internet.

Vďaka tomu je televízia od Orangeu (balíky s televíznymi programami podľa využívanej technológie) dnes už dostupná prakticky každému na celom Slovensku. Je pritom jedno, či ste aktuálne zákazníkom Orangeu, alebo ktoréhokoľvek iného operátora.

ZDROJ | Orange.sk

Ako si môžete aktivovať Orange Šport?

Vráťme sa však samotnej televíznej stanici Orange Šport. Ak už využívate televíziu od Orangeu, jeho novú športovú stanicu si ľahko môžete doobjednať iba za 3 €/mesiac. Ako sme vyššie spomenuli, nezáleží na tom, či sledujete Orange TV cez optiku, satelit alebo cez internet.

V rámci vianočnej ponuky môžete Orange Šport navyše získať na celých 24 mesiacov zadarmo. Stačí, ak si ako nový zákazník zakúpite optickú alebo satelitnú televíziu s programom Home Optimal alebo Home Premium, prípadne si tieto služby skombinujete aj s pevným internetom a hlasovým paušálom v rámci balíka Love.

Pokiaľ ale máte záujem len o športové prenosy, ktoré stanica Orange Šport ponúka, k dispozícii sú aj ďalšie možnosti, ako si túto televíznu stanicu môžete objednať a naplno si tak užívať ponúkané športové zápasy a relácie. Čítajte ďalej a uvidíte, aké je to jednoduché.

ZDROJ | Orange.sk

Jednou z možností zakúpenia Orange Šport je prostredníctvom SMS správy. Táto možnosť je dostupná pre všetkých, bez ohľadu na operátora či poskytovateľa služieb. K dispozícii máte dva balíky, a to 24-hodinové a mesačné predplatné stanice Orange Šport.

Za prvý z nich zaplatíte 2 € a využiť ho môžete, ak máte záujem o sledovanie vybraných športových prenosov v konkrétny deň. Napríklad, ak váš obľúbený klub hrá zápas v Lige majstrov UEFA, alebo v basketbalovej Eurolige a o sledovanie zápasov v iné dni momentálne nemáte záujem.

V tomto prípade pošlite SMS správu na číslo 8866 a do textu správy napíšte SPORT DEN. V priebehu krátkeho času, zvyčajne do 30 minút, obdržíte aktivačnú SMS. Platnosť Jednodňového prístupu je 24 hodín od prijatia tejto aktivačnej SMS, ktorá obsahuje prihlasovacie údaje do služby.

Pre tých, ktorí chcú sledovať vysielanie Orange Šport počas celého jedného mesiaca, je určený Mesačný prístup (31 za sebou idúcich kalendárnych dní) za 4 €. V tomto prípade pošlite SMS na číslo 8866 s textom SPORT MESIAC.

Pre fanúšikov Ligy majstrov Orange pripravil extra bonus v podobe tzv. Sezónneho pasu. Ten je v podobe predplatenej karty dostupný výhradne v predajniach operátora. Ale pozor, ide o limitovanú ponuku, ktorá sa veľmi rýchlo vypredáva. Ak máte o ňu záujem, čím skôr navštívte niektorú z predajní Orange.

Cena Sezónneho pasu je 19 €. Na jeho zadnej strane je pod stieracou ochrannou vrstvou skrytý unikátny kód. Po zotretí tejto vrstvy vpíšte príslušný kód spolu s vaším telefónnym číslom na stránke orangesport.sk/kod. V aktivačnej SMS následne obdržíte prihlasovacie údaje pre sledovanie stanice Orange Šport.

ZDROJ | Orange.sk

Platnosť Sezónneho pasu je až do konca sezóny Ligy majstrov 2018/2019, teda do 30. júna 2019. Ak si prepočítate, koľko by ste spolu zaplatili za Mesačný prístup v prípade, že by ste si ho chceli predplácať každý mesiac do konca budúcoročného júna, tak so Sezónnym pasom môžete ušetriť celkovo až 13 €.

To za predpokladu, že počítame so sledovaním stanice Orange Šport od novembra 2018 do konca júna 2019, čo je 8 mesiacov, násobených 4 eurami. V tom prípade by ste na Mesačných prístupoch zaplatili 32 €. Sezónny pas pritom stojí 19 €.

Ako a čo môžete sledovať na Orange Šport?

Možností, ako sledovať novú športovú stanicu od Orangeu je viacero. V prvom rade je to televízny prijímač, prostredníctvom ktorého sledujete televízne vysielanie Orange TV a Orange Šport ste si doobjednali ako samostatný balík k televízii cez optiku alebo satelit.

ZDROJ | Orange.sk

V prípade zakúpenia služby Orange TV cez internet máte automaticky k dispozícii aj doplnkovú službu Televízia v mobile, vďaka ktorej môžete vysielanie pozerať aj na notebooku či tablete (na stránke tv.orange.sk cez prehliadač Chrome) alebo na tablete a mobilnom telefóne cez aplikáciu Orange TV, dostupnú pre OS Android aj iOS. Televíziu od Orangeu, a teda aj športovú stanicu Orange Šport, tak môžete sledovať na troch zariadeniach naraz – TV so set-top boxom, notebook, tablet resp. smartfón.

ZDROJ | Orange.sk

Prejdime však na možnosť, že ste si vyššie popísanými postupmi objednali sledovanie stanice Orange Šport cez SMS alebo Sezónnym pasom. V tomto prípade ide vlastne o sledovanie televízie cez internet, a teda nie ste viazaní na žiadne fixné zariadenie. Stačí, ak sa prostredníctvom prehliadača Google Chrome vo svojom počítači alebo tablete prihlásite údajmi z aktivačnej SMS správy na stránke tv.orange.sk.

ZDROJ | Orange.sk
ZDROJ | Orange.sk

Pre pohodlnejšie sledovanie športového vysielania odporúčame využiť bezplatnú aplikáciu Orange TV, ktorú si ľahko stiahnete z obchodu s aplikáciami, podľa operačného systému vášho tabletu alebo smartfónu. V aplikácii sa opäť prihlásite údajmi z aktivačnej SMS a nič vám už nebude brániť v pozeraní športových prenosov. Postačí, ak budete v pokrytí dostatočne rýchleho internetového pripojenia.

Podstatnou informáciou je, že televízna stanica Orange Šport poskytuje vysielanie až na štyroch kanáloch. Ak sa niektoré stretnutia časovo prekrývajú, napríklad počas futbalových zápasov Ligy majstrov, vysielané sú súčasne na viacerých kanáloch tejto športovej stanice.

Okrem už toľkokrát spomenutej futbalovej Ligy majstrov UEFA, ktorú na Slovensku exkluzívne poskytuje iba Orange Šport, si môžete vychutnávať aj stretnutia slovenskej Fortuna ligy či futbalového Super pohára, ale aj vysielanie športových televízií Arsenal TV, FC BAYERN.TV či Juventus TV.

ZDROJ | Orange.sk

Futbal ale nie je jediným športom, ktorý vám Orange Šport ponúka. Vychutnávať si môžete aj hokej, basketbal, tenis, či dokonca zápasy MMA. Podrobný program vysielania na niekoľko dní dopredu je vždy dostupný aj na stránke sport.orange.sk/tv-program.

ZDROJ | Orange.sk

Televízna stanica Orange Šport zaujme veľmi široké spektrum športových fanúšikov. Je už len na vás, či si ju doobjednáte k vašej Orange TV, pričom máte možnosť získania rôznych zaujímavých bonusov. Alebo si Orange Šport jednoducho objednáte ako samostatnú stanicu. Pri parafráze známeho výroku športových moderátorov môžeme povedať: „Športu zdar, športovej stanici Orange Šport zvlášť“.

ZdrojOrange

Komentáre k článku