Kde kúpiť elektroniku v čase karantény? Vieme, kde je to bezpečné a výhodné

ZDROJ | Microsoft

Aj život v karanténe si vyžaduje nákupy. Okrem základných životných potrieb, liekov a drogérie sa vám môže počas (ne)núteného voľna pokaziť televízor, práčka, chladnička, vypáliť žiarovka, prípadne sa rozhodnete pre kúpu hernej konzoly. Však nejako ten čas doma stráviť treba.

Život sa nezastavil, len spomalil. Možno ste v týchto dňoch ešte viac odkázaní na pomoc techniky, či už kvôli home-office, učeniu s ďeťmi, kontaktu s blízkymi, alebo len na spestrenie nudy. Ak sa vám spotrebič pokazil, asi ťažko nájdete servis. Kúpa nového však nemusí byť problémom. Naopak, môžete ho mať pred dverami domu či bytu vtedy, keď ho budete potrebovať.

Pomocnú ruku v týchto krušných chvíľach podáva NAY. Aby vylúčil riziko nákazy, zastavil prevádzku v kamenných predajniach a všetky sily presmeroval na online predaj, ktorý máte k dispozícii 24 hodín/7 dní v týždni. Nie je to však len obyčajný nákup cez internet, k dispozícii sú dokonca pracovníci, ktorí vám cez telefón pomôžu s výberom tovaru, poradia ktorý spotrebič či produkt je pre vás najvhodnejší. Stačí zavolať na infolinku: +421 2/44 555 444.

Tovar si viete pohodlne vybrať a objednať aj cez overený e-shop NAY. Doručiť si ho môžete nechať domov bez poplatku za dopravu. Áno, doprava zadarmo je teraz poskytovaná na akúkoľvek objednávku. Navyše vám vašu objednávku vynesú až pred dvere bytu. Nemusíte nikam chodiť, ani pred vchod vášho bytového domu.

Ak si chcete tovar vyzdvihnúť osobne, je to možné tiež. Momentálne je k dispozícii 31. výdajných miest po celom Slovensku špeciálne pripravených pre online objednávky. Otvorené sú denne od 9:00 do 20:00. Ich zoznam nájdete na stránkach NAY.

Pozrite siAko vyčistiť a vydezinfikovať mobil a inú elektroniku?

Aké hygienické opatrenia vás ochránia?

Kvôli eliminovaniu rizika nákazy sa všetky objednávky v sklade pred odoslaním resp. vydaním dôkladne dezinfikujú. Denne sa tiež dezinfikujú výdajné miesta, platobné terminály, sklady a vozidlá rozvážajúce tovar. Bezpečnosť je teraz na 1. mieste a v NAY to berú skutočne zodpovedne.

Každý zamestnanec povinne nosí rúško a rukavice. Bezpečnostné opatrenia však musíte dodržiavať aj vy. Do výdajného miesta môžete vstupovať len po jednom, na tvári musíte mať rúško. Ale to vy určite zvládnete :)

Pri objednávke s doručením k vám domov môžete platiť z pochopiteľných dôvodov len vopred. Dá sa tak urobiť online platobnou kartou, pomocou Apple Pay, Google Pay, Paypal, Tatrapay, Sporopay a VÚB ePlatby.

Ak ste doteraz váhali s objednávkou z NAY e-shopu, v tomto prípade sa naozaj nemusíte ničoho obávať. Akúkoľvek drobnosť vám pri dodržaní bezpečnostných opatrení dovezú bez toho, aby ste za ňu zaplatili čo len jeden cent navyše.

Článok sme pripravili v spolupráci s NAY.

ZdrojNAY

Komentáre k článku