65-palcový 4K HDR OLED televízor od Loewe ponúka špičkové parametre

ZDROJ | Loewe

Línia Bild 3 obsahuje televízory s menšími obrazovkami – 43”, 49” a 55”. Teraz nám Loewe predstavuje najväčší telkáč so 165-centimetrovou uhlopriečkou. Veľkosť obrazu však nie je jediné, čím nás tento výrobca ohúri.

ZDROJ | Loewe

Loewe je nemecká spoločnosť, ktorú v roku 1923 založili v Berlíne bratia Siegmund a David L. Loewe. Vyrába širokú škálu elektrických prístrojov a spotrebičov. Teraz od nich prichádza novinka, ktorá poteší milovníkov kvalitného videa – so 65-palcovou OLED obrazovkou rady Bild 3. Pripojí sa tak k už predávaným Bild 3.43 LCD, 3.49 LCD a 3.55 OLED.

ZDROJ | Loewe

Televízor podporuje Dolby Vision, HDR10 a HLG. Keďže ku dokonalému obrazu patrí aj perfektný zvuk, Loewe zabudovalo soundbar priamo do televízora. Má výkon úctihodných 2 x 40 wattov. Navyše sa s pomocou Bluetooth môžete spárovať so svojimi bezdrôtovými slúchadlami, zosilňovačom, alebo externými reproduktormi.

Pozrite siLoewe bild 3.55 – OLED predátor v LCD košiari

ZDROJ | Loewe

Loewe Bild 3.65 má integrovanú podporu azda takmer všetkých streamingových služieb:Netflix, Amazon Prime Video, Youtube, Deezer, Tidal či BBC iPlayer. Zarazí ale chýbajúca podpora Spotify!

Viac informácií zatiaľ nie je k dispozícii. Do obchodov má doraziť tento inteligentný televízor v najbližších dňoch, cena je stanovená na 4 290 libier.

ZDROJ | Loewe

ZdrojLoewe

Komentáre k článku