5 dôvodov prečo je ešte lepší – Peugeot 508 SW

Peugeot je automobilka, ktorá sa nikdy nebála pustiť do experimentov s dizajnom. Presne to je aj prípad nového Peugeotu 508 SW, ktorý prináša moderný dizajn a prvky, vďaka ktorým si ho len tak jednoducho na ulici nepomýlite. Unikátny svetelný podpis, alebo bezrámové dvere sú pritom iba drobnosti.

Zabudnúť v jeho prípade totiž nesmieme ani na technologickú výbavu, ktorú ponúka, ako ani na množstvo asistenčných systémov, ktoré vás počas jazdy budú strážiť a pomáhať vám. Rovnako má čo ponúknuť SW verzia Peugeotu 508 aj v oblasti komfortu a samozrejme aj v oblasti priestoru. Predsa je to kombi, ktoré má väčší batožinový priestor a pohodlnejšie možnosť nakladania batožiny, ako tomu je v prípade iných karosárskych verzií.

Pozrite siŠelma, ktorú chcete skrotiť, to je nový Peugeot 508

Peugeot 508 SW navyše prichádza nielen so systémom pohodlného elektronického otvárania batožinového priestoru, ale aj s jednoduchým spôsobom sklápania zadných sedadiel. Prostredníctvom páčiek v batožinovom priestore viete v priebehu niekoľkých sekúnd vytvoriť takmer rovnú plochu. Vďaka tomu nebude problémom ani prenášanie podstatne väčších predmetov.

Okrem toho však prináša Peugeot 508 SW aj prepracované pohonné jednotky, ktoré v kombinácii s osemstupňovým automatom ponúkajú nielen dostatok výkonu, ale aj príjemnú spotrebu. Vďaka novej platforme sa výrazne v jeho prípade vylepšili aj jazdné vlastnosti, takže si budete užívať každú jednu cestu.

Celkovo musíme uznať, že sa Peugeot 508 SW podaril a predstavuje veľmi dobrú alternatívu pre rodinné kombi, ktoré však nezabúda ani na dizajn, ani na moderné technológie a samozrejme ani na

Práve z týchto dôvodov sme sa rozhodli pripraviť v spolupráci s automobilkou Peugeot video, v ktorom vám ukážeme 5 hlavných dôvodov, prečo si myslíme, že nový Peugeot 508 SW je ešte lepší, ako doposiaľ.

Ak s nami súhlasíte, budeme radi ak sa o to podelíte v komentároch pod videom, prípadne priamo pod týmto článkom. Nezabudnite sa prihlásiť na odber nášho YouTube kanála, kde pre vás pravidelne pripravujeme. Ak o nich chcete vedieť medzi prvými, určite nezabudnite kliknúť aj na ikonu zvončeka, vďaka ktorej budete vždy informovaní, keď sa objaví nové video.

Komentáre k článku