4 dôvody, prečo vymeniť klasický vysávač za bezdrôtový Electrolux Pure F9

Pri tyčových vysávačoch bolo doposiaľ problémom skombinovať dve pre používateľov tak kľúčové vlastnosti, bezdrôtové používanie a výkon. Výkonné modely potrebovali elektrickú šnúru, tie na batérie zas neponúkali dostatočný výkon. Pure F9 od Electroluxu to ale chce zmeniť.

Dôvodov, prečo vymeniť klasický vysávač s nepraktickým káblom za Electrolux Pure F9 je viacero, no pozrite si štyri hlavné dôvody prečo sa to oplatí.

Jednoznačnou výhodou je, že Pure F9 nepotrebuje žiadne káble a je vždy pripravený. Má vlastnú nabíjaciu stanicu, v ktorej je batéria  neustále plne nabitá. Pure F9 stačí iba vziať a vysávať. 2 500 mAh batéria zvládne vysávať až do 60 minút pri najnižšom výkone.

Zároveň však Pure F9 ponúka tri úrovne výkonu, pričom tá najvyššia sa vyrovná výkonu bežného vysávača. Vysávač Pure F9 je extrémne jednoduchý aj na používanie. Vďaka premyslenému dizajnu v ruke nedržíte celú hmotnosť vysávača, ale iba jeho časť. Čerešničkou sú LED svetlá na podlahovej hubici.

Electrolux Pure F9 má všetko – štýlový dizajn, vysoký výkon, ergonomické telo a nepotrebuje žiaden elektrický kábel. Dovolíme si preto tvrdiť, že toto je vysávač, ktorý bez problémov vymeníte aj za klasický vysávač s elektrickým káblom.

ZDROJ | Electrolux

Článok a video bolo pripravené v spolupráci s partnerom Electrolux.

Komentáre k článku